Ana Sayfa
2018-12-05 01:58:11 ( 699 izlenme )
Reklamlar

Otobüs Fıkrası

Otobüs Fıkrası

 

 
Küçük çocukla babası belediye otobüsüne bindiler. Biletçi durmadan bağırıyordu: _Beyler yürüyelim! Her duraktayeni yolcular biniyor, biletçi bağırıyordu: _Yürüyelim beyler!Siz şapkalı bey, ilerleyin lütfen! Birkaç duraktan sonra, artık otobüste, değil yürümek, adım atacak yer kalmamıştı.

Ama biletçinin sesi hiç kesilmiyordu:


 
_Yürüyelim beyler! Çocuk iyice sıkışmıştı.Babasına sordu:

_Babacığım madem ki yürüyecektik, neden otobüse bindik?

BONUS FIKRA

Huriye, Duriye, Nuriye

Huriye Nuriye ve Düriye 75-80 yaslarinda çok eski üç arkadastir. Birgün Huriye Nuriye’ye telefon eder ve Düriye’ye gitmeye karar verirler ve giderler. Biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar ve içerler. Biraz sonra Düriye yine :

‘Ay kusura bakmayin unuttum birer kahve yapayim da içelim’ der. Huriye ve Nuriye birsey demezler ve içerler. Aradan biraz zaman geçer. Düriye yine :

‘Size bir kahve bile yapmadim hemen yapayimda içelim’ der ve yapar getirir. Bizimkilerde yine itiraz yok. Aksama dogru Huriye ve Nuriye kalkarlar yola düserler. Yolda bastonlari ile yavas yavas yürürken aralarinda su konusma geçer; Huriye :

‘Kiz Nuriye gördün mü Düriye’yi..!!! Ne kadar pinti olmus. Bize bir kahve bile ikram etmedi’ Nuriye :

‘Kiizzz Düriye’yi ne zaman gördün??

Son Pişmanlık Fayda Etmez

Kaynana ve gelin dolu otobüs kaza yapmıştır.Kaynanalar ölmüştür.Gelinler oynamaya başlamışlardır.Ama aralarından bir gelin ise ağlamaya başlamıştır.Öteki gelinler ağlayan geline sormuştur:

-Niye ağlıyorsun?

-Kaynanamı evde bırakmıştım.Şimdi de getirmediğime pişman oldum.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ve Milli Savunma Bakanlığı duyurdu! S-400'ler Ankara'da... FETÖ'nün yeni oyunu deşifre oldu Mehmet Metiner'den yeni parti açıklaması! "Davutoğlu'na Başbakan iken söyledim..." Fenerbahçe’de ortalık karıştı! Haciz şoku...