Ana Sayfa
2018-04-14 06:01:11 ( 357 izlenme )
Reklamlar

OPERASYON ÖNCESİ TÜRKİYE'YE BİLGİ VERİLDİ Mİ ! İŞTE CEVABI .

OPERASYON ÖNCESİ TÜRKİYE'YE BİLGİ VERİLDİ Mİ ! İŞTE CEVABI .

Mahir Ünal: Operasyon bilgisi bize de verildi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Suriye'ye yapılan saldırı hakkında açıklamalarda bulundu. Ünal Suriye operasyonu öncesi Türkiye'nin bilgilendirildiğini açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Böyle bir tepki gösterileceği açıklamalardan görülüyordu ve bizimle de bir bilgi paylaşımı oldu. Biz bu saldırıyı, kimyasal silahlara dönük bir yaptırım şeklinde görüyoruz ve değerlendiriyoruz. Esed'in kendi halkına dönük kullandığı kimyasal silahın engellenmesi için de ciddi bir uyarı olarak görüyoruz. "TÜRKİYE 28 ŞUBAT'LA HESAPLAŞTI"

2010 referandumunun bir sonucu olarak Türkiye, 12 Eylül ile hesaplaştı. Şimdi dünkü kararlarla birlikte Türkiye, 28 Şubat ile hesaplaştı. Türkiye aynı zamanda bir taraftan da 15 Temmuz işgal girişimiyle şu anda hesaplaşıyor.  28 Şubat davası kararlarına ilişkin, "Dünkü kararlarla birlikte Türkiye 28 Şubat'la hesaplaştı. Dünkü kararları önemsiyorum. 28 Şubat'la ilgili verilen hukuki kararların siyasi değerlendirmelerini yapmak için erken" dedi.


HABER7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan ABD'ye misilleme: Nefes dahi alamayacaklar! Bahçeli düğmeye bastı! Ankara karıştı İSTANBUL'DA AKŞENER BOMBASI İŞTE AMERİKA 'YI HAREKETE GEÇİRTEN GERÇEK