Ana Sayfa
22 Aralık 2018 ( 1629 izlenme )
Reklamlar

On Beş Günde Karın yağlarından Kurtulun Kilo vermek için çok çaba harcıyorsanız, ancak yine de hiçbir şey olmuyorsa, bu yazı sizin için faydalı olabilir.

On Beş Günde Karın yağlarından Kurtulun
Kilo vermek için çok çaba harcıyorsanız, ancak yine de hiçbir şey olmuyorsa, bu yazı sizin için faydalı olabilir. Birçok kişi denemiş ve bir çoğu da başarılı olmuş bir yöntem. Tek ihtiyacımız olan şey kolaylıkla temin edebileceğimiz anason tohumları.
Hazırlayacağımız anason tohumu kürü ile göbek yağlarından kurtulmak mümkün


Malzemeler
1 su bardağı su

1 kaşık anason tohumu

Hazırlanışı
1 su bardağı suya 1 yemek kaşığı tohumu ilave edin, bir gece boyunca suda bırakın. Sabah kalktığınızda kaynatın ve ılıyınca için. Her sabah kahvaltıdan 30 dakika önce bu suyu içmelisiniz.

Anason Tohumu Faydaları
Her yemekten sonra bir kısmını çiğnemek, harika bir ağız temizleyicidir ve aynı zamanda metabolizmanızı artırır ve sindirimde yardımcı olur.
Anason tohumları lif açısından çok zengin
Bağırsak gazlarını giderir.
Strese ve depresyona iyi gelir.
Tütsüsü yapılırsa baş ağrısı ve baş dönmesine iyi gelir.

Toz haline getirilirken anason tohumları üzüm şırasına karıştırılarak içildiğinde böbrek taşlarını düşürür.
Yüze canlılık ve güzellik verir. Kaynatılıp şerbet yapılıp içilir.
 

Yazılarımız tavsiye niteliğinde olup, teşhis ve tedavi amaçlı değildir. Ayrıca özellikle özel politika gerektiren bir durumunuz varsa ya da hassas bünyeye sahipseniz mutlaka doktorunuza danışınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonları ilgilendiriyor! 410 TL yardım geliyor Saadet Partisi sandık görevlisi gözaltında! Sabah uyandı, görmediğini fark etti! Babamı ağanın adamları öldürdü'