Ana Sayfa
2018-10-11 05:18:27 ( 2759 izlenme )
Reklamlar

Öğrenci vede Profesör

Öğrenci vede Profesör


Öğrenci vede Profesör..Üniversite yemekhanesine giren bir üniversite öğrencisi yemekhanede tüm yerlerin dolu olduğunu sadece Profesörlerin oturduğu masada boş bir yer görür ve gider oraya oturur.. Profesör sinirli bir şekilde kaşlarını çatarak :

– Öküzler ve kuşlar aynı masada oturmamalıdır..der Öğrenci :– O zaman ben uçuyorum..der.. Profesör bu cevaba acayip sinirlenmiş..Sınavda öğrenciye fena takmış ve bu patavatsız öğrencinin sınavdan geçmemesi için elinden geleni yapmış.. Lakin
Reklamlar

sınavda öğrenci bütün soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış..Profesör öğrenciye :

– Sana son bir soru soracağım..der..Soru Şu : – Yolda yürürken iki paket bulduğunu düşün..Bir Pakette zeka var diğerinde ise altın var..Hangi paketi seçersin ? Üniversite öğrencisi :- Para olan paketi seçerdim..der Profesör: – Ben zeka olan paketi seçerdim..

Üniversite öğrencisi :- Çok normal..Kimde ne eksikse onu seçer.. Profesör küplere binmiş..öğrencinin not defterini alıp içine *öküz* yazmış..Ögrenci nota bakmadan odadan çıkmış..Bir kaç dakika sonra öğrenci kapıyı çalmış ve : – Sayın profesör, imzanızı atmışsınız lakin notumu yazmayı unutmuşsunuz demiş.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HERKESİ AĞLATTI Kocasını o halde görünce dövdü Eski eş ile evlenilir mi? Venezuela'dan Başkan Erdoğan açıklaması!