Ana Sayfa
2018-07-10 09:05:26 ( 7882 izlenme )
Reklamlar

NİKOLAS MADURO ÜLKESİNE DÖNER DÖNMEZ BOMBAYI PATLATTI TÜRKİYE İLE...

NİKOLAS MADURO ÜLKESİNE DÖNER DÖNMEZ BOMBAYI PATLATTI TÜRKİYE İLE...Türkiye’de yeni sistemin ilk Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın yemin törenine katılan liderler arasında bulunan ve Erdoğan sevgisiyle bilinen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ülkesine döner dönmez Türkiye’ye yönelik altın çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk günü için Külliye’de yapılan törene katılan Maduro, törenin hemen ardından ülkesine döner dönmez Türkiye’ye yönelik önemli açıklamalarda bulundu.


ALTIN ÇAĞRISI
Türkiye ile çok daha büyük işler yapmak istediklerini söyleyen Maduro altın konusunda da çağrıda bulundu.


İşte Maduro’nun Türkiye mesajları; Türkiye ile altın konusunda neler yapabileceğimizi konuşmamız gerekli. Petro adlı para birimimiz Türkiye ile ilişkileri geliştirmede önemli Türkiye ile çok daha büyük işler yapmak istiyoruz.

DÜNYA LİDERİNE GİDİYORUMCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve başlama törenine katılan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, törene giderken yolda Twitter hesabından düşüncelerini paylaşmıştı. Kendi kullandığı araçta Erdoğan’a sevgisinden bahsetti ve o anlarda kamerası da kayıttaydı.


Davet üzerine Türkiye’ye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın göreve başlama törenine gidiyorum. Ayrıca yatırımcılar ve şirketler ile dünyanın çeşitli liderlerinin bir arada olduğu bir buluşma olacak.” Venezuela’nın dostu” dediği Erdoğan için de “çok kutuplu dünyanın lideri” notunu düştü.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞAŞIRTAN AYRINTI 'Türkiye ile birlikte olduğumuzda yenilmez gücüz!' Acun Ilıcalı’dan dikkat çeken Erdoğan sözleri Google verileri açıkladı: 2 büyükşehir Saadet Partisi'nin