Ana Sayfa
2018-09-05 11:14:14 ( 1256 izlenme )
Reklamlar

Mustafa Sarıgül CHP'deki 'liderlik yarışı'nda safını seçti

Mustafa Sarıgül CHP'deki 'liderlik yarışı'nda safını seçti


 Mustafa Sarıgül, CHP'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce arasında devam eden liderlik yarışında safını seçti.

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce arasında süren liderlik yarışında Mustafa Sarıgül de safını seçti. Adı bugünlerde CHP'nin Şişli Belediye Başkan Adayı olarak geçen Sarıgül, Muharrem İnce'yi hedef aldı.Bir dönem CHP eski lideri Deniz Baykal'ın karşısına çıkan ve yaşanan tartışmayla gündeme gelen Sarıgül, Kılıçdaroğlu'nun karşısına çıkan İnce'yi 'ham davranmakla' suçladı.Sarıgül şunları söyledi:'Cumhurbaşkanlığı seçimi bitmiş, sizi insanlar aday yapmışlar, o seçim biter bitmez, aceleci ve ham davranmanın çok bir anlamı yok. Olağanüstü kongreler CHP'ye hiçbir zaman fayda sağlamamıştır. İnsanlar onun sabrını, zamanını, saatini beklemeli. Şu anda zaten mevcut bir genel başkan var. Görevine devam ediyor. Daha yeni zaten kongre oldu.'Sarıgül, İnce'nin adaylığı için 'Kılıçdaroğlu'nun gösterdiği nezakete, zerafete bunun yapılması doğru değil' dedi.siyasetcafe.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'yi korkutan açıklama: 8 şiddetinde deprem olacak TSK: Kırmızı listede yer alan terörist etkisiz hale getirildi Kulisleri hareketlendiren iddia mesajı atmış!