Muhteşem görüntüleri birde böyle izleyin

771 izlenme2018-07-15 11:18:31
Reklamlar

Havadan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü!

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan etkinliklere katılacak olan vatandaşlar, yürüyerek etkinlik alanına gitmeye başladılar. Etkinlik saati yaklaştıkça alandaki kalabalık arttı. Devasa kalabalık havadan görüntülendi.VIDEOYU İZLEMEK İÇİN AŞAĞIYA DOĞRU İNİN Havadan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü!

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan etkinliklere katılacak olan vatandaşlar, yürüyerek etkinlik alanına gitmeye başladılar. Etkinlik saati yaklaştıkça alandaki kalabalık arttı. Devasa kalabalık havadan görüntülendi.Havadan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü!

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan etkinliklere katılacak olan vatandaşlar, yürüyerek etkinlik alanına gitmeye başladılar. Etkinlik saati yaklaştıkça alandaki kalabalık arttı. Devasa kalabalık havadan görüntülendi.Bunlar da İlginizi Çekebilir

PENSİLVANYA’DA HAREKETLİLİK! FETÖ ELEBAŞI ÖLDÜ MÜ? Nur Cemaati Vakfı'ndan 24 Haziran kararı İşte gözaltındaki Adnan Oktar'ın istekleri Erdoğan'dan FLAŞ talimat! Emeklilere ve gençlere müjde !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sevgilileri ile sorun yaşayan zengin kadın