Muhteşem görüntüleri birde böyle izleyin

771 izlenme2018-07-15 11:18:31
Reklamlar

Havadan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü!

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan etkinliklere katılacak olan vatandaşlar, yürüyerek etkinlik alanına gitmeye başladılar. Etkinlik saati yaklaştıkça alandaki kalabalık arttı. Devasa kalabalık havadan görüntülendi.VIDEOYU İZLEMEK İÇİN AŞAĞIYA DOĞRU İNİN Havadan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü!

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan etkinliklere katılacak olan vatandaşlar, yürüyerek etkinlik alanına gitmeye başladılar. Etkinlik saati yaklaştıkça alandaki kalabalık arttı. Devasa kalabalık havadan görüntülendi.Havadan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü!

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak olan etkinliklere katılacak olan vatandaşlar, yürüyerek etkinlik alanına gitmeye başladılar. Etkinlik saati yaklaştıkça alandaki kalabalık arttı. Devasa kalabalık havadan görüntülendi.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye flaş çağrı Adnan Oktar ve kediciklerine destek! Şaşırtmadılar Tesettüre giren oyuncu ilk kez anlattı! Milli Gemilerimize Talip Oldular! Satış Bitmek Üzere..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kalp Krizi Geliyorum Diyor! Mutlaka Oku...