Ana Sayfa
2018-06-04 03:08:32 ( 828 izlenme )
Reklamlar

Milli formayı reddeden Türk futbolcu!

Milli formayı reddeden Türk futbolcu!
A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Umut Bozok'u milli takıma almamasının nedenini açıkladı.

AMilli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, kadro tercihiyle ilgili konuştu ve Fransa Ligue 2'de Nimes formasıyla gol kralı olan Umut Bozok'u takıma almamasının nedenini açıkladı.

Umut Bozok'un U21'i reddettiğini vurgulayan ve A milli seviyede hazır olmadığını söyleyen Rumen teknik adam, "Umut Bozok'u birçok kez seyrettim. Milli Takım için henüz hazır değil, beklemek lazım. Milli Takım'ı istemek lazım. Çağırdık ama U21'i reddetti. Bu formayı sevmek lazım, bu forma reddedilmez, hangi yaşta olursa olsun. İleride bakacağız." ifadelerini kullandı.FRANSA MİLLİ TAKIMI'NA GÖZ KIRPMIŞTI

Umut Bozok, Fransız spikerin "Varsayalım ki birkaç hafta, ay veya yıl sonra Didier Deschamps kendisini etkilediğini söyleyip seni çağırdı. Ne yaparsın?" sorusuna, "Düşünürüm, bayağı düşünürüm." yanıtını vermişti.

21 yaşındaki Umut Bozok, bu sezon Nimes'te 37 maçta 25 gollük bir performans sergiledi.


HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EŞİ İÇİN DİKMİŞTİ ŞİMDİ GELİR KAPISI OLDU Diyanet işleri O İsmi Koymayın Demesine Rağmen,O İsim 2017'de Resmen Patladı! OĞLU 15 YAŞINDA Kİ KIZLA İLİŞKİYE GİRİNCE ANNESİ ... Bu Yazıyı Okuduktan sonra çok daha İyi anlayacaksınız kanserin asıl sebebinin kendimiz olduğunu!.