Ana Sayfa
2018-04-13 08:24:25 ( 8127 izlenme )
Reklamlar

MİLLETVEKİLİ GENÇ KIZA TECAVÜZ ETTİ

MİLLETVEKİLİ GENÇ KIZA TECAVÜZ ETTİ 

Hindistan'da milletvekili genç bir kıza tecavüz etti!

Hindistan'da iktidar partisinin milletvekili, 9 ay önce genç bir Hintli kıza tecavüz etti. Olayın ortaya çıkmasının ardından milletvekili hakkında soruşturma açıldı.

Hindistan'da milletvekili genç bir kıza tecavüz etti!
Hindistan Federal Soruşturma Bürosu, iktidarda olan Başbakan Narendra Modi'nin partisinden bir milletvekilinin, genç bir kıza dokuz ay önce tecavüz ettiği iddiaların ortaya çıkmasıyla milletvekili hakkında soruşturma başlattı.

İNTİHARDAN DÖNEN GENÇ KIZ TECAVÜZE UĞRADIĞINI SÖYLEDİ
 
Olay bir genç kızın kendisin yakarak intihar etmeye kalkışması üzerine ortaya çıktı. Genç kız kendini yakmaya çalışırken polis tarafından son anda engellendi. Genç kız, ifadesinde milletvekili Kuldeep Singh Sengar tarafından tecavüze uğradığı için böyle bir girişimde bulunduğu söylemedi.
 
MİLLETVEKİLİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI
 
Olay üzerinde Hindistan Federal Soruşturma Bürosu, milletvekili Sengar hakkında soruşturma başlattı.
 
SORUŞTURMANIN KAPATILMASI TALEP EDİLDİ
 
Milletvekilinin avukatı Ajay Pal Singh, vekilin masum olduğunu ve hakkında çıkan iddiaların temelsiz olduğunu söyleyerek soruşturmanın bitirilmesini istedi.


GAZETE VATAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN İRAN HAMLESİ Kemal Kılıçdaroğlu'dan sürpriz Abdullah Gül çıkışı DÜNYADA SADECE 13 ÜLKEDE VAR. TÜRK ORDUSUNUN RÜYA PROJESİ MHP kolları sıvadı.Akparti ile ...