Ana Sayfa
2018-10-07 05:23:17 ( 3014 izlenme )
Reklamlar

MHP 'ye kötü haber 


MHP 'ye kötü haber 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AKP Kızılcahamam Kampı'nda konuştu.

Erdoğan'ın konuşmaları özetle şöyle:

Gezi olaylarında andallarla mücadele ediyoruz, CHP'yi onların yanında görüyoruz. FETÖ ile mücadele ediyoruz, CHP'yi yine onların yanında görüyoruz. Türkyie ekonomik bağımsızlığına yönelik sistematik bir saldırıya karşı kamusuyla özel sektörüyle mücadele veriyor. Ana muhalefet partisi ortalığı karıştırmaya çalışıyor bu fırsatçılık bile değil alçaklıktır. Ama artık milletim bunu görüyor, şehit aileleri bunu görüyor. "Sen ne yüzle buraya geldin" diyebiliyorlar.

Bir kez daha ilan ediyorum. Türkiye IMF defterini tekrar açmamak üzere kapatmıştır. Bu açık gerçeklere rağmen IMF konusunun gündeme getirilmesinin arkasındaki hesapları gayet iyi biliyoruz. Ama başaramayacaklar. Ülkemizin başına IMF müsibetini saran CHP'nin geçmişi siyasi ve ekonomik sabıkalarla doludur.

İnönü'nün elinde Türk bayrağı yok. ABD bayrağı var. CHP dün neydi ki bugün ne olsun. İnönü bunu elinde ne için taşıyor? Teşekkür için.

Şu anda güneyimizde ABD'nin kokartlı komandoları kimlerle yan yana? Teröristlerle. PYD, YPG, PKK. Peki bunlar kiminle kol kola? Bunlar da CHP ile HDP ile kol kola. Bunlara karşı mücadele veren kim? Benim Mehmedim. Bunları istismar eden kim? Yine CHP.ERDOĞAN AF TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU
Geçmişte çok af çıkartıldı. 'Bu af çıktı da biz bu aftan ne kadar siyasi rant elde ederiz' biz bu şekilde düşünemeyiz. Rahşan affında gördük. Biz böyle bir adım atamayız. Efendim cezaevleri dolmuş, cezaevlerini boşaltmak için af çıkartılmaz.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AB'nin kaynakları tükendi gözünü oraya dikti! Türkiye darbeyi vurdu HASTANE ODASI Son Dakika… MB’den bomba döviz kararı! Ülke tarihindeki ilk Türk aday