Ana Sayfa
16 Mayıs 2019 ( 154 izlenme )
Reklamlar

MHP'den çok sert Cem Yılmaz açıklaması!

MHP'den çok sert Cem Yılmaz açıklaması!
Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sosyal medya paylaşımlarında CHP adayına destek vermesi MHP’nin sert tepkisine sebep oldu. MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, dün yaptığı açıklamada komedyen Cem Yılmaz'ın ''dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adam'' olduğunu söyledi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, komedyen Cem Yılmaz'ın "Her şey çok güzel olacak" paylaşımını yorumlarken çok sert ifalar kullandı. 

''Cem Yılmaz'ın gösterisine gider misiniz?'' sorusunun yönetilmesi karşısında MHP’li Şahin, şunları söyledi:

''Cem Yılmaz'ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok. Afrin’de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar? Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu’nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde ‘her şey çok güzel olacak’ dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, ‘hoşt’ dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim.'' 
HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tepki yağdı Hayatı Değişti! İSTANBUL BU DEFA DEDİ AK Partili Kurtulmuş'tan gündemi sarsacak açıklama! Yeni para sistemi mi geliyor?