Ana Sayfa
18 Şubat 2022 ( 608 izlenme )
Reklamlar

Meriç Erkan hakkındaki bilinmeyen gerçek

Yeni imajıyla herkesi şoke etmişti... Meriç Erkan hakkındaki bilinmeyen gerçek Bir zamanlar şov dünyasının vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Meriç Erkan’ın maneviyata yöneldi. Artık ‘Mahmut’ adıyla hayatını sürdüren ve bambaşka bir imaja bürünen Meriç Erkan’la ilgili şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.


NASIL YAŞAMIŞIZ BÖYLE"
Meriç Erkan maneviyata yöneldikten sonra giyim tarzını, imajını değiştirdi, yetmedi adını da 'Mahmut' olarak değiştirdi. "Ben aynı adamım ama hayat insanı başka taraflara geçiyor. İslamiyete daha uygun şekildeyim. Bu şekilde çıkmak istemedim. Görüntümüzden mutluluk duyuyoruz. Bu Rabbimle aramdaki hesaplaşma" diyen Meriç Erkan "Nasıl yaşamışız böyle? Kimseyi yadırgamıyorum biz de bu yoldan geçtik" dedi.

MERİÇ ERKAN: "ESRA EROL'UN PROGRAMI KURGUYDU"
Meriç Erkan "En son kefeni giyeceksin. Bu kadar lüks araçlardan sonra en son cenaze arabasına gireceksin. O güzel köşklerden sonra kabire. Mahmut Erkan'la güvende olduğumu hissettim" yorumunda bulundu.

"İnceleyerek görerek sonunda bu kararı verdim" diyen ünlü isim Esra Erol'a katıldığı programı anlatarak "Hepsi kurguydu" dedi. Meriç Erkan kutlamalara katılmadığını da söyleyerek "Ben bir kadınla bir araya gelmiyorum" yorumunda bulundu..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TUZLU LİMON  Soros'un Türkiye planı deşifre oldu! 17 milyon lira... Türkiye'nin 70 yıldır kesintisiz petrol  .... Orhan Gencebay'dan Erdoğan'a övgü!