Ana Sayfa
2019-03-01 11:52:04 ( 4375 izlenme )
Reklamlar

Melih Gökçek anket sonucu açıkladı: Kılıçdaroğlu gidiyor

Melih Gökçek anket sonucu açıkladı: Kılıçdaroğlu gidiyor
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'CHP'liler DSP'ye oy verir mi?' gündemine ilişkin yaptığı anket sonuçlarını açıkladı. Sonuçlara Kemal Kılıçdaroğlu görevinden ayrılıyor.
 Melih Gökçek anket sonucu açıkladı: Kılıçdaroğlu gidiyor
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından takipçilerine "Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlıktan gitmesi için CHP’li her evden DSP'ye bir oy, sizce tutar mı, tutmaz mı?" sorusunu yöneltti. Gökçek'in anket sonuçlarına göre Kılıçdaroğlu görevini bırakıyor.

İşte Gökçek'in açıklamaları:

CHP'de geçen seçim bir slogan vardı. 'CHP'li her evden HDP'ye bir oy' diye burada başarılı oldular. Şimdi CHP'de Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanlığı'ndan gitmesi için yeni slogan başlamış. “Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlıktan gitmesi için CHP’li her evden DSP'ye bir oy” sizce tutar mı? 

CHP'liler DSP'ye oy verir mi? Anket sona erdi. CHP'nin oyları Türkiye'de yüzde olduğuna göre, eğer bu anket doğruysa bu sonuç CHP'nin oylarının yüzde 20'si demek... Bu sonuç CHP'nin sonu demek...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanserin En Güçlü Savaşçısı Olarak Biliniyor: Zerdeçal Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey -BORCA BOĞULANIN OKUYACAĞI DUA-▪ Türkiye'nin gurur haritası! Donanma gövde gösterisi yaptı O rapor ortaya çıktı: ABD savaş hazırlığını bıraktı