Ana Sayfa
01 Mart 2019 ( 4426 izlenme )
Reklamlar

Melih Gökçek anket sonucu açıkladı: Kılıçdaroğlu gidiyor

Melih Gökçek anket sonucu açıkladı: Kılıçdaroğlu gidiyor
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'CHP'liler DSP'ye oy verir mi?' gündemine ilişkin yaptığı anket sonuçlarını açıkladı. Sonuçlara Kemal Kılıçdaroğlu görevinden ayrılıyor.
 Melih Gökçek anket sonucu açıkladı: Kılıçdaroğlu gidiyor
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından takipçilerine "Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlıktan gitmesi için CHP’li her evden DSP'ye bir oy, sizce tutar mı, tutmaz mı?" sorusunu yöneltti. Gökçek'in anket sonuçlarına göre Kılıçdaroğlu görevini bırakıyor.

İşte Gökçek'in açıklamaları:

CHP'de geçen seçim bir slogan vardı. 'CHP'li her evden HDP'ye bir oy' diye burada başarılı oldular. Şimdi CHP'de Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanlığı'ndan gitmesi için yeni slogan başlamış. “Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlıktan gitmesi için CHP’li her evden DSP'ye bir oy” sizce tutar mı? 

CHP'liler DSP'ye oy verir mi? Anket sona erdi. CHP'nin oyları Türkiye'de yüzde olduğuna göre, eğer bu anket doğruysa bu sonuç CHP'nin oylarının yüzde 20'si demek... Bu sonuç CHP'nin sonu demek...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oktar davasında flaş gelişme! Altını tahtından eden maden: Rekor fiyata ulaştı AK Partili vekil ile sandık başkanı arasında ilginç diyalog: Bu sandıkta kullanamazsınız MUAZZAM BİR KISSA...