Ana Sayfa
30 Nisan 2019 ( 191 izlenme )
Reklamlar

Maradona'dan Maduro'ya flaş çağrı

Maradona'dan Maduro'ya flaş çağrı
Arjantin'in efsane oyuncusu Diego Maradona, Venezuela'da yaşanan darbe girişimine ilişkin yaptığı paylaşımda, 'Güçlü ol Venezuela, yeni bir darbe girişimini yenmek için daha önce olmadığı kadar beraberiz' dedi.


Maradona'dan Maduro'ya flaş çağrı
Efsane futbolcu Maradona, 'Güçlü ol Venezuela, yeni bir darbe girişimini yenmek için daha önce olmadığı kadar beraberiz.' mesajını paylaştı.

Arjantin'in efsane futbolcusu Diego Maradona, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya destek paylaşımı yaptı.

Instagram hesabından Maduro'nun fotoğrafını paylaşan Maradona, "Güçlü ol Venezuela, yeni bir darbe girişimini yenmek için daha önce olmadığı kadar beraberiz!" ifadelerini kullandı. Maradona, 30 binden fazla beğeni alan paylaşıma Maduro'yu da etiketledi.

Maduro ve Venezuela'nın eski Devlet Başkanı Hugo Chavez'e olan desteğiyle bilinen Maradona, Meksika'da teknik direktörlüğünü yaptığı Dorados de Sinaloa futbol takımının geçen ay galip geldiği bir karşılaşmanın ardından, "Bu zaferi Nicolas Maduro'ya ve acı çeken Venezuela'ya armağan ediyorum. Çünkü dünyanın en büyük bombasına sahip olan Yankeeler bizi yere sereceklerini sanıyorlar. Hayır, (Donald Trump'ı kastederek) başkan olarak sahip oldukları bu mağara adamı bizi satın alamayacak" şeklinde konuşmuştu.

Maradona, bu sözleri nedeniyle Meksika Futbol Federasyonu Disiplin Komisyonu (FMF) tarafından para cezasına çarptırılmıştı.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kötü haber geldi! 4 polis yaralandı Dehşete düşeceksiniz..!! Tecavüzlere dayanamayan kadın PKK'lı bakın ne yaptı.. Milyonlarca Emekliye Müjde Peşin Olarak Ödenecek İRAN'IN TALEBİ KABUL EDİLDİ