Ana Sayfa
2018-07-15 07:39:41 ( 839 izlenme )
Reklamlar

KILIÇDAROĞLU YİNE YAPTI YAPACAĞINI

KILIÇDAROĞLU YİNE YAPTI YAPACAĞINI


Kılıçdaroğlu: 15 Temmuz bir destandır
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, '15 Temmuz, yüce Meclisin tek vücut olarak hain namlulara direndiği, vatandaşlarımızın teröristlere geçit vermediği bir destandır' dedi.
Kılıçdaroğlu: 15 Temmuz bir destandır

Kılıçdaroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin 2. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

"15 TEMMUZ BİR DESTANDIR, TÜM SİYASİ PARTİLER DİRENDİ"

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016’da anayasal düzeni ortadan kaldırmaya yönelik darbe girişiminin, vatandaşların ve tüm siyasi partilerin demokrasiye bağlılıkları doğrultusunda kullandıkları "direnme hakkı" sayesinde başarısızlığa uğratıldığını vurgulayan Kılıçdaroğlu, "15 Temmuz, yüce Meclisin tek vücut olarak hain namlulara direndiği, vatandaşlarımızın teröristlere geçit vermediği bir destandır. Sokaklarda şehit olma pahasına teröristlere direnen, tanklara karşı koyan vatandaşlarımız, yüce Meclisin çatısı altında toplanarak parlamenter sisteme ve demokrasimize sahip çıkan parlamenterlerimiz, demokrasi kahramanıdırlar." ifadelerine yer verdi.

HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Raflar domuz dolu! Maalesef bunların hepsini yedik..! Yerli olarak üretildi! Atıldığı yerde canlı bırakmıyor DSP'den Türk siyasi tarihine geçecek açılış! Dolar kuru 5 TL’nin altına neden inmiyor Sebebi belli