Ana Sayfa
2018-06-19 11:05:49 ( 7679 izlenme )
Reklamlar

Kayınvalidesi 10 Yıldır Damadını...

Kayınvalidesi 10 Yıldır Damadını...duydunuz ne gördünüz

Çocuklarını görmek isteyen adamı eşi ve kayınvalidesi darp etti. Genç adamın iddiasına göre bu ilk de değil... İsyanını ise Kanal D Haber ekranlarında dile getirdi.

Kayınvalidesi 10 yıldır damadını... Böylesini ne duydunuz ne gördünüz

Bir kafede garson olarak çalışan 35 yaşındaki Sinan Kılıç karısından ve kaynanasından yediği dayaklar nedeniyle boşanmaya karar verdi. Ancak iddiasına göre çocuklarını her görmeye gittiğinde yine şiddete maruz kalıyor. Kılıç

Kanal D Haber mikrofonlarına isyanını dile getirdi.

ÖNCE KARISI VURDU SONRA KAYINVALİDESİ

Çocuklarını görmek için polis eşliğinde evine giden baba yine dayak yedi. Aileyi boşanma aşamasına getiren de bu şiddet oldu.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da yaşayan 35 yaşındaki Sinan Kılıç, 10 yıl önce eşiyle severek evlendi. Çiftin 2 çocuğu oldu ancak eşinin ailesi ilişkilerine müdahale etmeye başladı.

ÇOCUKLARINI NE ZAMAN GÖRMEK İSTESE DAYAK YİYOR

Kılıç'ın iddiasına göre; hem eşinden hem de kayınvalidesinden şiddet gördü. Bu yüzden boşanma kararı aldı ancak çocuklarını görmek istediği her an dayak yemeye devam etti.

Kılıç aldığı tehditler ve şiddet yüzünden hem eşinden hem de kayınvalidesinden şikayetçi oldu. Savcılığa giden Kılıç'a polis koruması verildi. Eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkarıldı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Derin devletin özel askerleri. Onları su işaretler ile tanırsınız. MOSSAD: Dünyada 70 İslam Tarikatını biz besliyoruz Mehmet Ağar'dan şok iddia! CHP'liler bu sefer çok kızacak Türkiye Artık Dünya Devi Oldu