Ana Sayfa
2018-05-27 08:31:43 ( 10094 izlenme )
Reklamlar

Katar’dan hainleri çıldırtacak Türkiye hamlesi ! Helal olsun işte kardeş ülke

-İŞTE BÖYLE ÇILDIRTIN TÜM DÜŞMANLARIMIZI ! KARDEŞ ÜLKE KATAR'DAN YİNE HAİNLERİ KAHREDECEK MUHTEŞEM 'TÜRKİYE' HAMLESİ ! HELAL OLSUN İŞTE BUDUR..!Katar’dan hainleri  zalimleri çıldırtacak Türkiye hamlesi ! Helal olsun işte kardeşimiz… Katar ile Türkiye arasında 5.2 milyar dolarlık enerji anlaşması imzalandı. Metcap enerji yatırımları ve Fusion Dynamics, Türkiye’de toplam 5.2 milyar dolar tutarında doğalgaz ve petrokimya tesisi yatırımı için anlaşmaya vardı.Firmalar, Trakya’da doğalgaz temelli 2,6 milyon ton metanol ve 1 milyon ton hafif olefin üretebilecek kapasiteye sahip bir kimyasal tesis kuracak. Devlet teşvikleriyle desteklenen yatırımın, ülkenin cari açığını 1,4 milyar dolar düşürmesi bekleniyor.


Türkiye’ye yatırım yapacak olan şirketler, ayrıca 1.2 milyar dolarlık 550 megavatlık bir doğalgaz kombine çevrim santralini de tamamlayacaklar.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ve savaş başladı! ABD, İngiltere ve Fransa gece yarısı vurdu SON DAKİKA : Barış Coşkun öldürüldü! Skandal ötesi açıklamalar TSK Kandil'i ablukaya aldı! IKBY'den flaş açıklama