Ana Sayfa
2019-02-23 04:00:23 ( 2868 izlenme )
Reklamlar

Kahramanmaraş mitinginde hareketli dakikalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan sahneden indi

Kahramanmaraş mitinginde hareketli dakikalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan sahneden indi
Kahramanmaraş'ta halka seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelen telefon üzerine vatandaşlardan müsaade isteyerek sahneden indi.
 Kahramanmaraş mitinginde hareketli dakikalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan sahneden indi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta halka seslendiği sırada koruma müdürü Muhsin Köse yanına gelerek telefonunu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterdi.Bunun üzerine vatandaşlara hitaben, "Birkaç dakika müsaadenizi istiyorum" diyen Erdoğan, konuşmasına ara verdi ve telefonla konuşmak üzere sahneden indi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaklaşık 15 dakika sonra sahneye dönerek, konuşmasına kaldığı yerden devam etti.

Kahramanmaraş'a hızlı tren müjdesi
Kahramanmaraş'ı hızlı trenle buluşturuyoruz. Nurdağı'ndan geçen Mersin-Adana-Osmaniye-Gaziantep hızlı tren hattından Gaziantep'e bağlantı yapıyoruz. Proje çalışmaları devam ediyor. Yıllık 2 milyon kapasiteli yeni bir terminal binası inşa ettik. Cek, cak ile konuşmuyorum bak, yaptık diyorum. İngiltere'de ne kadar Kahramanmaraşlı yaşıyor. 100 bin civarındaki Maraşlı ile ihracatçılarımız herhalde bu habere çok sevinecek. Maraşlı işadamlarımıza, girişimcilerimize yaklaşık 3 katrilyon tutarında yatırım teşviki verdik.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiyeden 6500 TON Altın Girişimi ABD’nin masa oyunlarına kaybetmişti! Avni Yıldırım isyan etti Erbakan hoca Erdoğan’a neden hain dedi. Muhteşem bir plan gerçekten. Okuyun okutun Ecevit'in ölmeden önceki son mesajı ortaya çıktı! "TÜRKİYE'NİN BAŞI DAİMA DERTTE OLACAK, PANİĞE GEREK YOK"