Ana Sayfa
2018-07-10 11:26:36 ( 10718 izlenme )
Reklamlar

Kabinede yer almayan Mehmet Şimşek'ten sürpriz açıklama

Kabinede yer almayan Mehmet Şimşek'ten sürpriz açıklama 


Kabinede yer almayan Mehmet Şimşek'ten ilk açıklama
Yeni kabinenin açıklanmasıyla bakanlık görevi sona eren Mehmet Şimşek, Twitter'dan veda mesajı yayımladı.

Kabinede yer almayan Mehmet Şimşek'ten ilk açıklama
Mehmet Şimşek, yeni kabinenin açıklanmasının ardından ilk açıklamalarını yaptı. Twitter'dan görüşlerini paylaşan Mehmet Şimşek'in mesajları şöyle;

Kişiler geçici, aslolan aziz milletimize hizmettir. 11 yıldır büyük bir onur ve gururla sürdürdüğüm bakanlık görevim sona erdi.

 Bana, ülkeme hizmet etme ve babamın vasiyetini yerine getirme fırsatı verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı arz ederim.

Siyasette özellikle ilk göz ağrım Gaziantep ve baba ocağım Batman’daki bütün hemşerilerime ve aziz milletimize destekleri için teşekkür ederim.

Bu vesileyle yeni kabinemizi tebrik eder, bayrağı devralan arkadaşlarıma başarılar dilerim. Yeni dönem ülkemize hayırlı olsun.

Siyasete adım attığım 2007’den beri geride bir hoş sada bırakmaya gayret ettim. Ülkemiz ve milletimiz için gece gündüz çalıştık. Bugün görevimi yeni arkadaşlara onurla devretmenin huzuru içindeyim.

Lütfen hakkınızı helal ediniz. Hoşçakalınız...

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bizzat Tansu Çiller’in danışmanı anlattı; O gün Çevik bir Erbakan’ı arayıp dalga geçercesine bak Erbakan dedi ve ERDOĞAN VASİYETİNİ AÇIKLADI TÜM SALON BİRDEN AĞLADI.. ALLAH SANA UZUN ÖMÜR VERSİN REİS.. BİM ve ŞOK 'larda satılan etler .... Dünya basınına yansımıştı! Rusya yalanladı