Ana Sayfa
2018-10-08 09:17:56 ( 4785 izlenme )
Reklamlar

İtirazım Var Bu Nikah Kıyılamaz’ Dedi Gelin S-o-ke Oldu

İtirazım Var Bu Nikah Kıyılamaz’ Dedi Gelin S-o-ke Oldu
..TOKAT’ın Zile ilçesinde çiftler nikah masasında ‘evet’ demeyi beklerken gelinin damada doğum günü sürprizi, akrabasının ‘itirazım var’ demesi ve nikah memurunun defteri kapatmasıyla gelin adayı hayatının şokunu yaşadı.

Zile ilçesinde belediye nikah salonunda evlenmeye hazırlanan vekil öğretmen Merve Gülsün (28) ve İnfaz Koruma Memuru Bilal Koçer (30) çifti hayatlarının sürprizini yaşadılar. Gelin Gülsün, damadın doğum günü

olması sebebiyle eşine nikah öncesi sürpriz yapmak istedi.

GELİN AKRABASININ “İTİRAZIM VAR” SÜRPRİZİNDEN HABERİ YOKTU
Nikah memurunun,”Bu nikahın kıyılmasında tarafımızca yapılan incelemelerde hiç bir engel görülmemiştir” sözlerini tamamladığı anda akrabası içeri girerek gelinden habersiz ‘İtirazım var, bu nikah kıyılamaz’ diyerek pastayı getirmesi gelin başta olmak üzere herkesi şaşırttı. ‘İtirazım var’ diyerek pastayı getireceğinden haberi olmayan gelin, ne olduğunu anlayamayarak kendi hazırladığı sürprizin şokunu yaşadı.

NİKAH MEMURU İKNA EDİLDİ Herkesin şaşkın bakışları arasında gerçek anlaşılınca damat mumları üfleyerek yeni yaşını kutladı. Çiftler pastalarını keserken yine yapılan organizasyondan haberi olmayan nikah memuru ‘Bu nikah kıyılamaz’ diyerek defteri kapattı. Nikah memurunun ikna edilmesiyle nikah kaldığı yerden devam etti. Nikah memuru gelen misafirlere ‘Başka itirazı olan var mı?’ diye ısrarla sordu.

Damat Koçer, çifte kutlama yaptıklarını ve çok mutlu olduğunu ifade ederken Gelin Gülsün, nikah öncesi doğum günü kutlamasını kendisinin organize ettiğini ama nikaha itiraz yapılarak getirileceğinden haberi olmadığını ve duyunca anlık şok yaşadığını belirtti.Nikah memuru Fikret Eşat, daha önce böyle bir durumla karşılaşmadıklarını belirterek, “Sürprizden haberimiz yoktu. Hakikaten bir mani var şeklinde algıladık ama çok şükür öyle bir durum yokmuş. Gençlerimiz iki mutluluğu bir arada yaşıyor. Kendilerini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya Türkiye'ye yoklama mı çekiyor? Darbeci yönetimden Mursi'nin naaşıyla ilgili zalimce karar! Fatura öderken dikkat! Bu tuzağa sakın düşmeyin! Onlarca insan mağdur oldu Venezuella’dan Türkiye hamlesi