Ana Sayfa
2019-05-29 01:58:55 ( 146 izlenme )
Reklamlar

İşte çok konuşulan o anlar


NTV'de olay yaratan canlı yayın kazası! Erdoğan'ın Yassı ada hakkında yaptığı konuşma esnasında mikrofonu açık kalan Oğuz Haksever öyle bir şey söyledi ki...

İşte çok konuşulan o anlar

Erdoğan’a sallarken mikrofonu açık unuttu gafı için konuştu


 
NTV’nin deneyimli spikerlerinden Oğuz Haksever 13.30’daki haber bülteni sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Yassıada sözleri ile gündeme oturdu. 

Reji sesi açık bırakınca Oğuz Haksever’in Erdoğan hakkındaki şok sözleri yayına girdi.NTV öğle bülteninde Erdoğan’ın Yassıada ziyareti ile oradaki açıklamalarının ekrana geldiği sırada, sunucu Oğuz Haksever sesinin açık olduğunun farkına varmayınca olanlar oldu.

Canına okumuşsun VTR’de Erdoğan ‘Yassıada demiyorum, yaslı ada diyorum” dediği sırada Oğuz Haksever şoke eden bir yorumda bulundu. Ünlü sunucu Erdoğan’ın sözü üzerine “Neresi yaslı ada be. Canına okumuşsun…” deyiverdi. Yaka mikrofonunun açık kaldığının farkında olmayan Oğuz Haksever, canlı yayın kazası ile unutulmazlar arasına girdi.

 Yerleştirilmiş video

anekdot HABER
@anekdothaber
 NTV'de haber sunuculuğu yapan Oğuz Haksever'in 'Erdoğan'dan Yassıada'ya ziyaret' haberi sırasında mikrofonu açık kaldı. O anlar işte böyle kaydedildi.

2.036
14:02 - 27 May 2019
618 kişi bunun hakkında konuşuyor
Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik
Oğuz Haksever’den açıklama

Oğuz Haksever şoke eden yayın kazası sonrasında açıklama yaptı. NTV’nin ekran yüzü olan Oğuz Haksever şöyle dedi; -27 Mayıs 2019 günü 13.00 bülteni yayınında Yassıada’daki düzenlemelerle ilgili haberi sunduktan sonra, haber yayına girdiğinde Sayın Cumhurbaşkanı “Yassıada değil, yaslı ada”cümlesini sarf ettiği sırada, “Ne yaslı ada be, canına okumuşsun” şeklindeki sesim, üzerimdeki mikrofonlardan yayına girdi. Buradaki kastıma açıklık getirmek zorunda hissediyorum.

Kendi kendime söyleniyordum Yassıada’daki düzenlemelerin, bence ‘Bu çok önemli mekanda olması gereken hüzün havasını’ yansıtmadığı kanaatine sahibim. Sayın Cumhurbaşkanı’nın o sözlerini duyunca kendi kendime söylenirken “…okumuşsunuz” dememe rağmen durum ses masasından fark edilince sesimi hemen kıstıklarında son bölüm, “okumuşsun” diye yayına çıkmıştır. Aslında tepkim projeyi hazırlayanlara yöneliktir. Yayın sırasında oluşan bu talihsizlikten ötürü tüm kamuoyundan özür diliyorum.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uzmanlar a-ç-ıkladı; Öksürük şurubundan daha e-t-kili. Şıp diye k-e-siyor Yeni İmajı İle Resmen yüzyıllık devrimdir bu devrim. İşte budur. inşaAllah hemen başlar. Bir Annenin Sessiz Çığlıkları