Ana Sayfa
18 Şubat 2019 ( 53 izlenme )
Reklamlar

İsrail'den büyük skandal!

İsrail'den büyük skandal!

 Mescid-i Aksa'nın tüm kapıları kapatıldı
İsrail polisi işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'nın tüm kapılarını kapattı. Saatler sonra İsrail polisi tarafından kapıları kapatılan Mescid-i Aksa yeniden açtı.
İsrail'den büyük skandal! Mescid-i Aksa'nın tüm kapıları kapatıldı
 İsrail polisi işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'nın tüm kapılarını kapattı. Kudüs İslami Vakıflar İdaresi Sözcüsü Firas Dibs, yaptığı yazılı açıklamada, Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde yer alan Mescid-i Aksa'nın tüm kapılarının İsrail polisince kapatıldığını duyurdu.

Saatler sonra İsrail polisi tarafından kapıları kapatılan Mescid-i Aksa yeniden açtı.

İSRAİL POLİSİ MÜSLÜMANLARA SALDIRDI

Dibs, İsrail polisinin ayrıca Harem-i Şerif'te ibadet için bulunan Müslümanlara da saldırdığını belirtti.Kudüs İslami Vakıflar İdaresi'nden bugün yapılan yazılı açıklamada, Mescid-i Aksa'nın 2003'ten bu yana giriş çıkışlara kapalı tutulan doğu surlarındaki Rahmet Kapısı'na dün İsrail polisi tarafından zincir vurulduğu bildirilmişti.

İşgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa, Müslümanların ilk kıblesi olma özelliğini taşıyor. 

KAYNAK: AA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yatmadan Önce Muzu Kaynatıp Suyunu İçerseniz Bakın Ne Oluyor Başkan Erdoğan 'yakında' deyip mesajı verdi! Duşta İdrar Yaparsak Bakın Ne Oluyor ? Aslında İyi Olan 8 Kötü Alışkanlık TBMM'ye sunuldu! Türkiye'den petrol hamlesi