Ana Sayfa
2018-09-28 03:05:07 ( 7997 izlenme )
Reklamlar

İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ YARATIKLARIN TEK CEZASI İDAM OLMALI

Annesinin sevgilisinin tecavüzüne uğrayan kız hamile kaldı

Sevgilisinin kızına tecavüz eden O.E. 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı. O.E. ifadesinde "Ben kısırlık ameliyatı oldum, hamile kalacağını düşünmedim" dedi.


Annesinin sevgilisinin tecavüzüne uğrayan kız hamile kaldı
Eskişehir'de sevgilisinin kızına tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan ve 25 yıl hapis cezasına çarptırılan sanık, savunmasında adeta 'bu kadarına pes' dedirtti. Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına tutuklu sanık O.E.(43) ve avukatları katıldı. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen sanık, tahliyesini ve beraatini talep etti. Mahkeme heyeti olayın yaşandığı tarihte mağdurenin 18 yaşından küçük olduğunu da gözönünde bulundurarak tutuklu sanık O.E.'ye cinsel saldırı suçundan 25 yıl hapis cezası verdi.

"Ben kısırlık ameliyatı olmuştum, hamile kalacağını düşünmedim"
 
Tutuklu sanık O.E.'nin ifadesinde yer alan cümleler, adeta 'bu kadarına pes' dedirtti. Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen sanık, "G.K. (18) ile kardeşi eve geldiler. Kardeşini markete gönderdim. Mağdurun rızası vardı. Ben önceden kısırlık ameliyatı olmuştum. Hamile kalacağını düşünmemiştim" dedi.
 
"Bağırdım ama kimse duymadı"
 
Mağdure G.K. ise sanık ile annesinin 2 yıl boyunca aynı evde yaşadığını ifade ederek, "Annemle ilişkisi vardı. Devamlı beni taciz ediyordu. Sonra ben anneme beraber kalmak istemediğimizi söyledim. Evlerimizi ayırdık, ama annem ara sıra onda kalmaya devam ediyordu. Bir gün kardeşimle eşyalarını götürmek için O.E.'nin evine gittik. Gittiğimizde kardeşimi markete gönderdi. Kardeşim evden çıkınca üzerime saldırdı. Bağırdım ama kimse duymadı. Bana defalarca tecavüz etti. Tehdit ettiği için kimseye söyleyemedim. Hamile kaldığımda ortaya çıktı" şeklinde konuştu


GAZETE VATAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mitingde Erdoğan'ı kızdıran olay! Türkiye'den 'İran' çıkışı: Çok tehlikeli ve riskli! Yeni partide yer alacak mı? Şamil Tayyar resmen açıkladı İngilizler Başkan Erdoğan'a akıl vermeye kalktı!