Reklamlar

İcra Memurlarını Rehin Alan Yaşlı Kadından Kan Donduran Talimat:

İcra Memurlarını Rehin Alan Yaşlı Kadından Kan Donduran Talimat:

Antalya'da icra memuru ve avukat katibi, haciz işlemi için gittikleri evde 76 yaşındaki kadın ve oğullarından dayak yedi. İcra memuru ve avukat katibini 3 saat rehin alan yaşlı kadın, oğullarına, "Bunları hiçbir yere göndermeyin, kör bir kuyu var kesin ve atın." dedi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde icra memuru Yasin Çapan ve avukat katibi Süleyman Avcı, haciz işlemi için evine gittikleri Fatma K. ile çocukları Adil

ve Sakif K. tarafından dövüldü. Yaklaşık 3 saat rehin tutulan görevlileri jandarma kurtardı. Gözaltına alınan anne ve oğulları tutuklandı.

"EVİMİZE BAŞKA BİR AVUKAT GELDİ, AĞZINI BURNUNU KIRIP GÖNDERDİM"

Dün öğle saatlerinde bir alacak için Manavgat 2'nci İcra Müdürlüğü memuru Yasin Çapan, avukat katibi Süleyman Avcı, Adil ve Adem K.'nin borçları nedeniyle haciz işlemi yapmak amacıyla ÇardakMahallesi'ne gitti. Adil K. ile görüşen görevliler, bir alacak nedeniyle haciz işlemi yapacaklarını anlatırken, yanlarına gelen anne Fatma K., görevlilere bağırdı ve hakaret etti. Sesleri duyarak yanlarına gelen borçlunun ağabeyi Sakif K., görevlilere hakaret ederek, "Siz köylüleri mazlum buluyorsunuz, gidin kodamandan alın alacağınızı. Sizi buraya gönderen avukatın kendisi gelsin. Zamanında bizim evimize başka bir avukat geldi; ağzını burnunu kırıp gönderdim. Siz de alabiliyorsanız alın" dedi.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Trakya’da trilyonluk rezerv bulundu