Reklamlar

İBB geri vites yaptı!

yeniakit.com.tr yazdı, İBB geri vites yaptı! İşte şehit ve gazi yakınlarına gönderilen yeni mesaj
CHP'li İmamoğlu yönetimindeki İBB'nin 15 Temmuz Şehit yakınları ile Gazilerin kullandığı 'Sosyal Yardım İstanbul Kartı' sahiplerine gönderdiği mesajı gündeme taşıyan haberimiz sonrası Büyükşehir Belediye'den geri vites geldi.
 
 
Tekrarlanan 23 Haziran seçimleriyle İstanbul yönetimini devralan CHP'li Ekrem İmamoğlu idaresindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), dün 15 Temmuz Şehit yakınları ile Gazilerin kullandığı 'Sosyal Yardım İstanbul Kartı' sahiplerine mesaj gönderdi.


İBB'den şehit yakınları ile gazilere mesaj! "Sosyal yardım kartlarınız bir süre kullanıma kapanacaktır

İBB'nin kart sahiplerine gönderdiği mesajda kartın, 30 Haziran'da (bugün) kullanıma kapatılacağı ve sonu belirtilmeksizin de kapalı kalacağı belirtildi.

Skandalın bununla bitmediği olayda mesajın sonuna iliştirilen numarayı arayan vatandaşlara telesekreter üzerinden, "İyi günler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na hoş geldiniz. Şu anda hizmet veremiyoruz. Lütfen hafta içi 08:30 ile 17:00 arasında arayınız." sesli mesajı dinletildi.

Geri vites gecikmedi
CHP'li İmamoğlu'nun yönetimindeki İBB'nin bu skandalını gündeme taşıyan haberimiz sonrası ise Büyükşehir Belediyesi, kart sahiplerine yeni bir mesaj göndererek kartın kullanıma açıldığını belirtti.

YENİ AKİT
Reklamlar
30 Haziran 2019
Reklamlar