Ana Sayfa
2018-04-16 10:52:24 ( 1191 izlenme )
Reklamlar

HÜKÜMETTEN FLAŞ ÇAĞRI

...

Dışişleri Bakanı'ndan turizmcilere önemli çağrı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, turizm sektörüne çağrıda bulunarak ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye yönelik yaptığı operasyonun ardından fiyat kırmamalarını istedi.

Dışişleri Bakanı'ndan turizmcilere önemli çağrı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye yönelik yaptığı operasyonun ardından bazı acente ve tur operatörlerinin fiyat indirimi iddialarıyla ilgili, "Bazı tur operatörleri ve acenteler fiyat kırmak için algı operasyonu yapmaya çalışıyor. Kesinlikle hiçbir otelci bu tuzağa düşmesin, fiyat kırmasın, fiyat indirimine gitmesin" dedi.

Bakan Çavuşoğlu, İHA'ya yaptığı açıklamada, "Bazı tur operatörleri ve acenteler fiyat kırmak için algı operasyonu yapmaya çalışıyor. Kısa süreli bir operasyon ve bizim sınırlarımızın çok ötesinde yapılan bir operasyondur. Bizim sınırlarımızla alakası yoktur. Kesinlikle hiçbir otelci bu tuzağa düşmesin, fiyat kırmasın, fiyat indirimine gitmesin" dedi.
 
Acentalara da seslenen Bakan Çavuşoğlu, "Fırsatı ganimete çevirmeyin. Acentalar fırsatı ganimet bilmesin. Birkaç saat süren askeri operasyonun etkisi de kısa sürer. Bu yıl turist rekoru kıracağız inşallah" diye konuştu.


GAZETE VATAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİ'DEN KOMEDİ GİBİ SEÇİM ANKETİ :) ABD Türkiye'ye karşı koyarsa dünya hakimiyetini kaybeder' Sadece 1 Dakikada Uykunuzu Getirecek Yöntem Kanserin ilacı, Karahindiba: İşte Tarifi