Ana Sayfa
2018-12-28 04:25:44 ( 352 izlenme )
Reklamlar

HERŞEYİ DEŞİFRE ETTİ

HERŞEYİ DEŞİFRE ETTİ

Müslim: Esed Münbiç'te değil ve olmayacak
Terör örgütü PKK/YPG'nin eski eşbaşkanlarından Salih Müslim, "Esed güçlerinin Münbiç'e girdiği doğru değil. Şu anda hiçbir Suriye gücü Münbiç'te değil ve olmayacak" dedi.
Müslim: Esed Münbiç'te değil ve olmayacak

Terör örgütü PKK/YPG'nin eski eşbaşkanlarından Salih Müslim, Esed rejiminin Münbiç'e bayrak diktiği haberleri hakkında bir açıklama yaptı.

NRT televizyonuna telefonla bilgi veren teröristbaşı Müslim, şehir merkezinin kontrolünün PKK/YPG'de olacağını, Esed rejim güçlerinin ise kentin çevresine konuşlanacağını söyledi.

Teröristbaşı, "Esed güçlerinin Münbiç'e girdiği doğru değil. Şu anda hiçbir Suriye gücü Münbiç'te değil ve olmayacak. Esed rejimi şehrin merkezini kontrol altında tutan YPG ile işbirliği yapacak" dedi.

Müslim ayrıca ABD'nin kentteki varlığıyla ilgili olarak, "ABD'yi hiçbir şey için beklemiyoruz, zira ABD şu anda güçlerini geri çekme operasyonuyla meşgul" dedi.

KAYNAK: HABER7 / DIŞ HABERLER SERVİSİ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu fena kıskandı: Abartacak bir şey yok! Erdoğan üstüne basa basa uyardı! Alçak pazarlık Tüm dünyayı etkileyecek! Kurusu Yaşı farketmiyor bir avuç bile yemek bedeni tepeden tırnağa yeniliyor!