Reklamlar

Havada korku dolu anlar!

Havada korku dolu anlar!
Hostesi kalemle...
AA |  
Çin Havayolları uçağında kabin görevlisini kalemle rehin alan bir yolcu, uçağın güzergahını değiştirdi. Rehin alma eylemi uçağın başka bir havaalanına iniş yapması dışında sorun yaşanmadan sona ererken saldırgan yolcu gözaltına alındı. Sosyal medyada olay anına ait çekilen bir karede saldırganın elindeki kalemle, perdenin arkasında hostesi boğazından yakaladığı görülüyor.

Havada korku dolu anlar! Hostesi kalemle...
Çin Havayollarına ait bir yolcu uçağı, kabin  görevlisinin rehin alınması nedeniyle güzergahını değiştirerek başka bir  havaalanına iniş yaptı. 
 
 
Çin Sivil Havacılık Kurumunun açıklamasına göre,  Changsha-Pekin  uçuşunu yapan 1350 sefer sayılı uçağın kabin görevlisinin rehin alınması  nedeniyle uçağın Pekin yerine Zhengzhou kentine inmek zorunda kaldığı belirtildi.

Açıklamada, bir yolcunun “business class” bölümünde kalem kullanarak  kabin görevlisini rehin aldığı ve uçağın güzergahını değiştirmesini istediği  ifade edildi.
 
Zhengzhou Havalimanı’na iniş yapmak zorunda kalan uçaktaki yolcuların  güvenli bir şekilde tahliye edildiği ve bu esnada herhangi bir sorun yaşanmadığı  kaydedildi.
 
Polisin şüpheliyi gözaltına aldığı belirtildi.
ANADOLU AJANSI 


GAZETE VATAN
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Abdullah Gül İçin Çok Sert Sözler