Auto-Created-3
09 Şubat 2019 ( 292 izlenme )
Reklamlar

Harekete geçiyorlar! Suudi Arabistan'a büyük şok

Harekete geçiyorlar! Suudi Arabistan'a büyük şok
Avrupa Birliği'nin (AB),Suudi Arabistan'ı, terörün finansmanı ve kara para aklama ile mücadelede başarısız ülkeler listesine ekleyeceği bildirildi
Harekete geçiyorlar! Suudi Arabistan'a büyük şok
İngiliz basınının önemli sesi Financial Times'ın haberine göre, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, "Kara para ile mücadelede yetersiz kalan" 20'den fazla ülkeyi kapsayan güncellenmiş listeyi tamamlamada artık son aşamaya geldi. Komisyonun, Suudi Arabistan'ı terörün finansmanı ve kara para aklama ile mücadelede başarısız ülkeler listesine ekleyeceğine yer verilen haberde, Riyad yönetiminin yasa dışı para akışıyla mücadelede "stratejik eksiklikleri" bulunduğu belirtildi.

KARARA, ÜÇ ÜLKE KARŞI ÇIKTI

AA'da yer alan haberde Almanya, Fransa ve İngiltere'nin ise karara karşı çıktığı kaydedildi. AB yasalarına göre, Avrupa bankalarının bu ülkelerden gelen fonlarla ilgili "gelişmiş" kontroller yapmak zorunda kalacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saddam’ın idam kararını veren hakimin ibretlik sonu İYİ Parti ittifak kararını açıkladı Bu seçim anketleri yayınlanmadı! Konsensus, Metropoll, Konda, Merkez Bankası'ndan dolar ve enflasyon açıklaması!