Ana Sayfa
2018-06-20 07:12:26 ( 9663 izlenme )
Reklamlar

Gamze Özçelik'ten Abdülmetin Balkanlıoğlu tweeti

Gamze Özçelik'ten Abdülmetin Balkanlıoğlu tweeti
İsmailağa camiasının önde gelen isimlerinden Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca kalp krizi geçirerek vefat etti. Ünlü sanatçı Gamze Özçelik, Balkanlıoğlu Hoca'nın ardından tweet atarak, "Kudüs ziyareti sırasında yollarımız kesişmişti. Fazla sohbet etme imkanı bulamasak da, her halinden davasına olan aşkı okunuyordu" dedi.
Gamze Özçelik'ten Abdülmetin Balkanlıoğlu tweeti

smailağa camiasının önde gelen isimlerinden Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca kalp krizi geçirerek vefat etti. Balkanlıoğlu, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu.

Vefat haberinin ardından Twitter'da konuşulan Abdülmetin Hoca sevenlerini yasa boğdu.

Binlerce tweet atılırken en dikkat çekenlerden biri de ünlü sanatçı Gamze Özçelik'in oldu. Abdülmetin Balkanlıoğlu ile Kudüs ziyaretinde tanıştıklarını söyleyen Özçelik şunları yazdı:

"Abdülmetin Balkanlıoğlu... Filistin topraklarında, Kudüs ziyareti sırasında yollarımız kesişmişti. Fazla sohbet etme imkanı bulamasak da, her halinden davasına olan aşkı okunuyordu. Hakka yürümüş. Mekanı cennet olsun. İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn."

HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ORDU DARBE BİLDİRİSİNİ OKUDU Fatih Portakal’a bir ş o k daha ! Başına bela oldu… BUNLARI SAKIN YAPMAYIN YOKSA NİKAHINIZ DÜŞER İğrenç olayın detayları ortaya çıktı! Okuyunca kanınız donacak