Reklamlar

FENA KAPIŞTILAR

FENA KAPIŞTILAR

Melih Gökçek, Muharrem İnce ve Fatih Portakal kavgası bitmiyor!


 Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'nin 24 Haziran Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve FOX Tv sunucusu Fatih Portakal arasındaki gerilim çığ gibi büyüyor..

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten sosyal medya hesabından Ankapark üzerinden eleştiride bulunan Muharrem İnce'ye ve Fatih Portakal'ın FOX TV Ana Haber Bülteni'ndeki sözlerine cevap geldi.


Gökçek, İnce'ye yönelik, 'Ankara’da olmayan turizmi ayağa kaldırmanın yolu Ankapark’tır. Bu ufukla cumhurbaşkanlığına aday olunmaz. Bence tavuk yetiştir.' ifadelerini kullanırken, Fatih Portakal'a ise 'Canlı yayınına bağlanayım ya da katılayım. Var mısın?' diyerek meydan okudu.Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Muharrem İnce ve Fatih Portakal'ın Ankapark eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi.Gökçek, Muharrem İnce'nin 'Ankapark için yaklaşık 300 milyon TL olan proje değeri için, yine yaklaşık 3 milyar TL kamu kaynağı kullanılmış, diğer bir deyişle 2.7 milyar TL kamu kaynağı heba edilmiştir.' sözlerini alıntıladı.'BENCE TAVUK YETİŞTİR'İnceye cevap veren Melih Gökçek 'Sevgili İnce... Kamu kaynağı ne için kullanılır? Kamunun menfaati için. Bi̇z aday olduğumuzda Ankapark için Ankaralılara söz verdik ve sözümüzü tuttuk. Ankara’da olmayan turizmi ayağa kaldırmanın yolu Ankapark’tır. Bu ufukla cumhurbaşkanlığına aday olunmaz. Bence tavuk yetiştir.' ifadelerinde bulundu.'SIKAR DEĞİL Mİ?


.
Reklamlar
2018-09-22 10:06:41
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Flaş öneri! Rusya güvenli bölge planını açıkladı