Ana Sayfa
2018-12-11 01:30:02 ( 446 izlenme )
Reklamlar

FATİH PORTAKAL'A ŞOK

Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
FOX TV'nin haber sunucusu Fatih Portakal, Fransa'da olduğu gibi Türkiye'de halkın ayaklanması için çağrıda bulundu. Fatih Portakal'ın yaptığı açıklamalar sonrası bazı iş adamları suç duyurusunda bulundu.
 
Türk vatandaşlarını kışkırtarak sokağa dökmeye çalışan FOX sunucusu Fatih Portakal'a sert tepki geldi.

FRANSA YANIYOR TÜRKİYE'DE DE OLMASINI İSTİYOR

Fransa'da bitmek bilmeyen şiddet döngüsü devam ediyor. PKK militanlarının ayaklandırdıkları sokakları ateşe verdi, iş yerlerini yağmaladı. Fransız polisi militanların yanında sivil halka da şiddet uyguladı. Dünyanın gözünü çevirdiği Fransa iç savaşa doğru giderken, Fatih Portakal Türkiye'nin de aynı noktaya gelmesi için çalıştı.

Portakal, provokatif çağrısında şunları söyledi;

"Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan endişeden sokağa? Kaç kişi çıkar sokağa Allah aşkına söyler misiniz? Bireysel ve toplumsal muhalefeti baskı altına almaya ve yıldırmaya çalışıyorlar. En doğal hak ama uygulanamıyor. Fransa olmuş, Türkiye olmuş çok da fark etmiyor açıkçası."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Referansın kim senin sorusuna muhteşem yanıt B12 azalınca pilimiz bitiyor.. Et fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama Yeni milli eğitim bakanının Baraış atay twiti olay olmuştu