Ana Sayfa
09 Haziran 2019 ( 471 izlenme )
Reklamlar

Fatih Erbakan’dan flaş çıkış.

Fatih Erbakan’dan sert çıkış: Millet bunlardan bıktı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Yozgat il teşkilatı tarafından düzenlenen İl Kongresi’nde yaptığı açıklamada, muhalefete sert tepki gösterdi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Bugün Türkiye’de sadece eleştiren, çözüm önermeyen, sadece teşhis ve tespit yapan, tedavi ortaya koyamayan muhalefet var. ‘Mevcut iktidar 17 senede hiçbir faydalı iş yapmadı, ne yaptıysa yanlış yaptı’ diyen muhalefetten bu millet bıkmıştır ve İktidarın yapmış olduğu bir camiyi, bir üniversiteyi bile eleştiren muhalefetten şikayetçidir”dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, partisinin Yozgat il teşkilatı tarafından düzenlenen İl Kongresi’ne katıldı.

‘Bunların millete faydası olmaz’

Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Salonu’ndaki il kongresinde konuşan Erbakan, partisinin kongre sürecini anlattıktan sonra muhalefet partilerini eleştirdi. Erbakan, “Milletimiz muhalefetten neden şikayetçi? Yıllardan beri muhalefet ediyorlar. Tek amaçları var; ‘Bu iktidar gitsin de ne olursa olsun, yeter ki bu iktidar gitsin. Yerine daha kötüsü gelecek olsa bile yeter ki bu mevcut iktidardan kurtulalım’. Bu kin, haset, hırs siyasetiyle intikam siyasetiyle kişisel hesap siyasetiyle millete faydalı olunmaz. Bugün Türkiye’de sadece eleştiren, çözüm önermeyen, sadece teşhis ve tespit yapan, tedavi ortaya koyamayan bir muhalefet var. ‘Mevcut iktidar 17 senede hiçbir faydalı iş yapmadı, ne yaptıysa yanlış yaptı’ diyen muhalefetten bu millet bıkmıştır ve şikayetçidir” diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu karışım öyle ö-dem falan atmıyor. Direkt yağ yakıyor.- TÜRKİYE İÇİN MÜTHİŞ GELİŞME .4 AYRI SAHADA DAHA ... Bomba iddia! Trump'tan 8,6 milyar dolarlık istek NATO Genel Sekreteri'nden Türkiye hamlesi!