Ana Sayfa
12 Temmuz 2019 ( 1101 izlenme )
Reklamlar

Fatih Erbakan'dan Ali Babacan açıklaması!

Fatih Erbakan'dan Ali Babacan açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, AKİT TV'de yayınlanan Vizyon programında yeni parti çalışmaları içerisinde yer alan eski bakan Ali Babacan'a ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı.


  

 Yeniakit.com.tr 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, AK Parti'den istifa eden Ali Babacan ile ilgili olarak, "Üç seçim neden beklediniz o zaman? İşler kötüye gidince bir anda ortaya çıktınız. Ortadaki hata da sizin de payınız var" dedi.

Fatih Erbakan, AKİT TV'de yayınlanan Vizyon programına katıldı.

Erbakan, her şeyi Tayyip Bey'e yüklemenin doğru olmadığını belirterek, "Bahsettiğiniz isim 13 yıl AK Parti bünyesinde bakanlık yaptı. Partinin MYK’sında bulundu. Gelinen nokta iyi ise de kötü ise de sizin eseriniz. İşler iyi ise sizin eseriniz, kötü ise Sayın Tayyip beyin eseri. Böyle olmaz. Siz direk kötü diyorsunuz. Burada en büyük paye de sizindir. Ekomomiyi yönettiniz. Durumun buraya gelmesinde en büyük sizsiniz. Birden çıkıp ‘Biz ülkeyi kurtaracağız’ diyorsunuz. Tayyip Beyi eleştiriyorsunuz. Üç seçim neden beklediniz o zaman? İşler kötüye gidince bir anda ortaya çıktınız" dedi.
Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yüzbinlerce kişiyi ilgilendiriyor Rize'deki saldırının sebebi belli oldu Mehmet Ağar'dan şok iddia! CHP'liler bu sefer çok kızacak Seçtiği meslek ....