Ana Sayfa
2018-04-13 02:46:39 ( 1265 izlenme )
Reklamlar

Esed'i öldürürüz

Büyük tehdit: Esed'i öldürürüz

ABD ve Rusya arasındaki füze krizinde tansiyon giderek yükseliyor. Terör devleti İsrail'den İran'ın tehditlerine "Esed'i öldürürüz" tehdidiyle cevap geldi.İsrail Savunma Bakanı Avigdor Lieberman, bölgedeki çekişmeyi ileri bir boyuta taşıyarak, ülkesine yönelik olası bir saldırıda Beşşar Esed'i ortadan kaldıracaklarını resmen ilan etti.

ESED'i ORTADAN KALDIRACAKLARINI İLAN ETTI

İsrail Savunma Bakanı Avigdor Lieberman, bölgedeki çekişmeyi ileri bir boyuta taşıyarak, ülkesine yönelik olası bir saldırıda Beşşar Esed'i ortadan kaldıracaklarını resmen ilan etti.  

İRAN'I UYARDI: İSRAİL BU YOLA SONUNA KADAR DEVAM ETMEKTE KARARLI  

Suriye`deki olası bir ABD-Rusya çatımasında ABD safında Esed'e yönelik mücadele verileceğinin sinyalini veren Lieberman, bu süreçte İran'ın İsrail'e saldırı girişiminde bulunması durumunda Şam rejimini devireciğini ifade etti. Lieberman ayrıca, "İran'ı böyle bir şey yapmaması konusunda uyarıyoruz çünkü İsrail bu yola sonuna kadar devam etmekte kararlıdır" dedi.Yeni Akit gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'a yalvaranları isim isim açıkladı! Ölüm döşeğinde gelen itirafla dünyası yıkıldı! 5 yıldır sürekli arıyor Sonuçlar açıklandı! İşte ünlü isimlerin ilk paylaşımları... EMEKLİYE İLAVE ZAM MÜJDESİ…!!!