Ana Sayfa
2018-12-26 11:27:00 ( 137 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’ın açıklamaları aslında bir plan dahilinde. İnanın hayran kalacaksınız

Erdoğan’ın açıklamaları aslında bir plan dahilinde. İnanın hayran kalacaksınız


 


Erdoğan, birgün aniden”Hilafet” konusunda ezber bozacak bir açıklama yapıyor. Tüm Türkiye sosyal medya ve TV’lerde bu konuyu konusup araştırma yapıp bilgi ediniyor. O ay içinde Hilafetle ilgili 5 kitap çıkıyor.

Erdogan, birgün aniden “Lozan” konusunda ezber bozacak bir açıklama yapıyor, tüm Türkiye bu konuyu konuşup o arada yazılanları okuyup bilgi edinmiş oluyor. Ciddi kitaplar çıktı.Erdoğan, birgün aniden “İslâm, güncelleme, içtihad” konusunda ezber bozan bir açıklama yapıyor. Herkes bu konuya kitlendi. Sağ, sol, milliyetci herkes islam fıkhını konusunda ciddi bilgiler araştırmalar okudu ve bilgi edindi. Sol kesim neredeyse allame olacak.

Erdoğan, birgün aniden “Laiklik” ile ilgili bir açıklama yapıyor. Tüm Türkiye o ara meselenin doğrusunu ve yanlışını öğrenebilecek kadar bilgi ediniyor.


 


Erdoğan birgün aniden “Sultan Abdulhamit” ile ilgili konuşmalar yapmaya başlıyor. Neredeyse iki senedir herkes Abdülhamit’i konuşuyor, araştırıyor, yazıyor. Bu arada herkes bilgi edinmiş oldu.Milli Eğitime gerek kalmadı. Erdoğan halkı eğitecek, bilgilendirecek yöntemi bulmuş. Eğitimde devrim yaptı. 😀😀😀😀

— Mustafa Güldağı —

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Toprağa İç Çamaşırınızı Gömerseniz! KADİR MISIROĞLU’NDAN İLGİNÇ AÇIKLAMA: SUİKASTE UĞRADIM BENİ ÖLDÜRMEK İSTEDİLER Balıkçının ağına bakın neler takıldı! Polis ekipleri harekete geçti Venezuela'da patlama! Açık açık sabotaj!