Ana Sayfa
2018-05-27 08:39:29 ( 3195 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’dan sonra Yazıcıoğlu gelecekti ama öldürüldü. Peki şimdi ki Yazıcıoğlu kim derseniz. Mustafa Güldağı’dan bomba yazi

Erdoğan’dan sonra Yazıcıoğlu gelecekti ama öldürüldü. Peki şimdi ki Yazıcıoğlu kim derseniz. Mustafa Güldağı’dan bomba yazi

İlk defa yazıyorum.

Erdoğan döneminde FETÖ devletin her yerine sızdı. Bu bilgi yanlış, yalan. Doğrusu şu: Amerika’nın Türkiye’deki derin yapısı olan FETÖ’nün hâkim olduğu devlete Erdoğan sızdı ve FETÖ’yü deşifre edip çökertti. Ya da şöyle söyleyim: Erdoğan zamanında FETÖ büyümedi. FETÖ zamanında Erdoğan büyüdü.

Peki Erdoğan kim? Cevap veriyorum:

Erdoğan tüm bu süreçte Süleyman Soylu, Numan Kurtulmuş gibi güçlü isimleri yanında topladı. Bu süreçlerde Bahçeli’nin Erdoğan’a desteği ise örtülü şekildeydi. Çok önceden eski BBP’li bir kaç kişi daha partiye katıldı. Bu durum FETÖ’yü şüphelendirmeye başladı. Bir planın olduğunu sezdi. Hem perde arkasında devletin içinde hem perde önünde Erdoğan gizli bir ekip oluşturuyordu. Erdoğan toplayıcı adamdı. Yıpranmayı göze alıp kendini feda eden adam. Fakat FETÖ bir şeyi tespit etti.

FETÖ, Erdoğan’ın ekibe ileride katacağı bir adamı tespit etti. Bu adam katıldığında Erdoğan geri çekilecek lider o olacaktı. Zaten Erdoğan bu sureçte ciddi yipranacaktı. Yani 2019 Başkanlık seçiminde aday o adam olacaktı. Kimdi bu adam?

Muhsin Yazıcıoğlu dostlar.
FETÖ 2009’da onu şehit ederek ekibe mesajı net verdi. Ekip iyice tedirgin oldu. 2013’te kavga sert şekilde başladı. ABD derin devleti FETÖ, deşifre edilip beli kırılacaktı. Fakat Şah ortada yoktu. Şehit ettiler. BBP lideri Yalçın Topçu, savaş başlar başlamaz Erdogan’ın ekibine katıldı. Ve danışmanı oldu. Yalçın Topçu Muhsin başkanın sağ kolu sırdaşıydı.

Süreçte FETÖ’nün beli ciddi kırılıp Başkanlık sitemi geçirildi. Ve şimdi Cumhur İttifakına BBP de dahil oldu. İlginç değil mi?

Bakın 17 Aralık ve 15 Temmuz darbelerinde Muhsin Başkan’ın derinlerdeki adamları darbelere ciddi şekilde engel oldu. Göremediniz. Görenler oldu.

Tekrar ediyorum.

2019 Başkanlık seçiminde aday Muhsin Başkan olacaktı. Plan buydu. Erdoğan geri çekilecekti. Muhsin Başkan’ı şehit ettikleri için Erdoğan çok yorulmasına rağmen obanın başında durup yola devam edilme kararı alındı. Şimdi soru şu:

Muhsin Yazıcıoğlu kim?

— Mustafa Güldağı –

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan dünyayı ayağa kaldıracak açıklama: Amerika ... İNCİRLİK'TE KIRMIZI ALARM Böylesi ilk defa olacak! Müthiş detay... Yemenli Profesörden dehşet senaryosu: Hizbullah Suud’da!