Ana Sayfa
2018-06-21 03:36:59 ( 1939 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan: Benden randevu istediler, vermedim!

Erdoğan: Benden randevu istediler, vermedim!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel' programında soruları yanıtladı. Erdoğan, Uber'le ilgili değerlendirmelerde bulunurken, 'O organizasyonun başındaki, benden randevu istedi, vermedim' dedi.
Erdoğan: Benden randevu istediler, vermedim!

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

MUHALEFETİN PARLAMENTER SİSTEME DÖNÜŞ SÖYLEMİ

Bir defa 16 Nisan'da biz Türkiye'de bir anayasa oylaması yapmadık mı? Millet o defteri kapattı. Artık bir parlamenter demokrasi diye bir şey söz konusu değil.

"AMERİKALILAR BENİ ARADI" SÖZÜ

Muharrem İnce ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun ifadeleri birbirini tutmuyor. Biz 85 koli belge göndermişiz, Bay Muharrem ne diyor? 'Onlar gazete kupürü' diyor. Halbuki iddianameler ortada.

KILIÇDAROĞLU'NUN YÜZBİNLERCE ÖĞRETMEN ATAMA VAADİ

Kılıçdaroğlu diyor ki 'Ben yüzbinlerce öğretmeni alacağım.' Ya nereye alıyorsun? Bunlar dürüst değil, samimi değil, yalan söylüyorlar. Bakın biz geldiğimizden beri 580 bin öğretmen aldık. Bizden önce böyle bir şey yok ama bakın biz ihtiyaca göre alıyoruz. Yeri geliyor 40 bin öğretmen aldık, yeri geldi 30 bin aldık. Şimdi bu yıl da 10 bin almıştık, 20 bin daha alacağız."

"RANDEVU İSTEDİLER, VERMEDİM"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uber uygulamasına ilişkin, "O organizasyonun başındaki, benden randevu istedi, vermedim." dedi.

haber7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyanın en borçlu ülkesi belli oldu ve Türkiye'nin borcu . Siyaset“Yeni parti, tanınmış kişilere teklif götürüyor ama Erdoğan...” Fatih Altaylı Uyardı! 2019'un tek iyi tarafı 2020'den daha iyi olacak BAKIN KİMİ ARAMIŞ .HEPİNİZ ÇOK YAKINDAN TANIYORSUNUZ !