Ana Sayfa
2018-09-29 01:35:01 ( 2264 izlenme )
Reklamlar

Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat!

Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat!


 Emekli olmak için gün sayarken, 1999’da çıkan yasa nedeniyle 500 bin kişi yükselen yaş şartını beklemek zorunda kalmıştı.


23 Temmuz’da MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, bizzat MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatıyla yaşa takılanların emekli olmalarını sağlamak için hazırlanan kanun teklifini Meclis Başkanlığı’na sunmuştu.AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, emeklilik için yaş sorunu bulunan vatandaşlara yönelik bir kanun teklifi bulunup bulunmadığına ilişkin bir soruya karşılık şöyle dedi:'Bu meseleyle alakalı bir çalışmamız şimdiye kadar olmamıştır. Dolayısıyla bizim çalışmamız yok ama tekliflerle alakalı da elimize ulaşan herhangi bir şey bulunmamaktadır.'siyasetcafe.com Kaynak: Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat! 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÇOLUK ÇOCUĞU AÇ KALAN FAKİR İŞÇİ Yaşlı Çiftin Evinden Gelen Ağlama Sesini Duyan Polis Kapılarını Çaldı – Sonra Onlara Bakın Neden Makarna Yapıp Sohbet Etti SON DAKİKA : TUTUKLAMA SONRASI ALMANYA'DAN TÜRKİYE AÇIKLAMASI : İYİ Parti bu kez P-KK ve A-PO mesajlarıyla sarsıldı