Ana Sayfa
15 Nisan 2018 ( 5800 izlenme )
Reklamlar

EĞER BİR KEZ BİLE OLSA GİRDİYSENİZ BAKIN SİZİ NE BEKLİYOR? Başınız büyük tehlikede

EĞER BİR KEZ BİLE OLSA GİRDİYSENİZ BAKIN SİZİ NE BEKLİYOR? Başınız büyük tehlikedeBaşınız büyük tehlikede
Dünyanın en büyük porno sitelerine bulaşan bir zararlı, tehlike saçmaya devam ediyor. Özellikle Chrome üzerinden yayılan bu zararlı bir güncelleme şeklinde bilgisayar ve telefonlara saldırıyor. Bu virüs telefonunuza bulaştığı anda şifrelerinizi, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı ele geçirebiliyor. Yani tehlike epey büyük!

Diğer yandan söz konusu virüs, sitenin arka planında çalışıyor, gizli bir şekilde reklamlara tıklatarak para kazanıyor ve kullanıcılar

da ne olup ne bittiğinin farkına varamıyor.

Ayrıca virüs bilgisayarınızın ekran kartı ve işlemcisini de kullanarak bitcoin üretiyor, yani sırtınızdan para da kazanıyor!

Böylece sizin bilgisayar ve telefonunuzu kullanan hacker'lar sizin gibi yüz binlerce kişinin cihazlarına da bulaştığından ciddi bir bitcoin üretimi yapıyor! Bu tip bir virüsten sakınmak için güvenilir sitelere girin ve virüsprogramı kullanın.

Google cinsel içerikli sitelere girenleri böyle izliyor! 

Chrome'la birlikte gizli sekmeden cinsel içerikli sitelere giriyorsanız takiptesiniz! Google resmen sizi izliyor ve bakın ne yapıyor?

The Independent'ın haberine göre daha çok cinsel içerikli görüntüleri gizli sekmede açan ve ardında iz bırakmak istemeyen kullanıcıları bir sürpriz bekliyor.

Eğer 100 kadar sekmeyi telefonunuz üzerinden gizli sekmede açarsanız sekme sayısını gösteren kısımdaki 100 rakamı yerini ':)' simgesine bırakıyor.

Bu arada iPhone ve Android kullanıcılarının gördüğü simge de farklı. iPhone kullananlar normal gülücük ':)' görürken, Android kullananlar ise göz kırpan ';)' işaretiyle karşılaşıyor.

Chrome'da bunun gibi pek çok sürpriz yumurta yer alıyor ve keşfedilmeyi bekliyor. Peki Chrome'un çok az kişinin bildiği gizli özelliklerinin farkında mısınız? 

MYNET

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fiyatı yükseliyordu! Hükümet harekete geçti Rus uzman açıkladı: Türkiye tam uygulamadı ancak 2020'nin ilk yarısında durum değişecek 32 il için uyarı! 3 gün sürecek Büyük Oyunmuş Meğer!