Ana Sayfa
2018-12-22 03:12:44 ( 327 izlenme )
Reklamlar

Eczacı bir Beyin Reçete Tarifi Defne Yaprağı ve Kolonya Dün tv de izlediğim, eczacı bir beyin tarifi olan diz ağrısı tedavisini paylaşmak istiyorum.

Eczacı bir Beyin Reçete Tarifi Defne Yaprağı ve Kolonya
Dün tv de izlediğim, eczacı bir beyin tarifi olan diz ağrısı tedavisini paylaşmak istiyorum.

Ameliyat olmaktan kurtuldum diyen bayan tarifi şöyle veriyor;

Defne yaprağı ve Kolonya mucize ağrı kesici tarifi

Eklem romatizması, bel, boyun ağrıları çekenler.. Bu yazımız sizleri yakından ilgilendiriyor. Defne yaprağı ve kolonya yardımıyla ağrılara son!

Araştırmasını, görmesini bilirsek doğanın bizlere sunduğu şifalar saymakla bitmez. Günümüzde isimlerini dahi duymadığımız bir çok hastalık olduğu gibi, bildiğimiz tanıdığımız bir çok bitkinin farklı farklı kullanımlarıyla bu hastalıklara şifa olan mucizevi karışımlar da mevcut.

Bu bitkilerden birisi de defne yaprağı. Kullanılan defne yapraklarının temiz ve hastalıksız olması çok önemli.

Bize gerekli olan malzemeler:
* 22 adet defne yaprağı

* Kavanoz

* Su ve limon kolonyası

Suda bekletilip tozlarından arındırılan 22 adet defne yaprağını kavanoza yerleştiriyoruz. Üzerine ise arıtılmış, temiz içme suyu ekliyoruz.

Yaprakların üstünü geçene kadar suyla doldurduktan sonra kavanozun kapağını kapatıyoruz. Hazırladığımız karışımı karanlık bir ortamda 22 gün bekletiyoruz.

22 gün sonunda içindeki defneleri süzüyoruz. Kavanozun içinde kalan su miktarı kadar kolonyayı,kavanoza ekliyoruz. Karışımımız hazır.

Ağrı olan bölgelere düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Hazırlanan karışımı buzdolabında muhafaza ediniz.

Faydalı olabilmek adına bu yazıyı sosyal medyada arkadaşlarınıza göndererek onlarla da paylaşabilirsiniz..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ve Milli Savunma Bakanlığı duyurdu! S-400'ler Ankara'da... Huzur Partisi'nin patentini alan isimden Ali Babacan'a flaş çağrı! Kangalı tahtından etti ! Araba fiyatına satılıyor İran'dan 'Kaşıkçı' cinayetiyle ilgili bomba iddia! Milyonlarca dolar harcadılar