Ana Sayfa
2019-07-11 07:29:06 ( 198 izlenme )
Reklamlar

Dünyayı şoke eden açıklama:

Dünyayı şoke eden açıklama: Saldırı için bekliyorlar

Rusya Genelkurmay Başkanlığı'nda görev yapan General Andrey Sterlin, NATO'nun Rusya sınırlarındaki kuvvetlerinin saldırma girişimlerinde bulunduğunu söyledi.


 - 

Rusya Genelkurmay Başkanlığı Operasyonel Yönetim Dairesi Başkanı General Andrey Sterlin, NATO'nun Rusya sınırlarındaki kuvvetlerinin savunma değil, saldırı kuvveti niteliğini kazandığını söyledi.

General Andrey Sterlin, Rusya Parlamentosu'nun alt kanadı Duma'da yaptığı konuşmada, Rusya sınırına yakın noktalarda konuşlanan NATO birliklerinin niteliğinin ve asker ve silah sayısının, bu kuvvetlerin artık savunma kuvveti değil, saldırı kuvveti niteliği taşımaya başladığına işaret ettiğini söyledi. General Sterlin, bu birliklerin, Rusya'ya vurmaya hazır bir yumruğa benzediğini dile getirdi.

General Andrey Sterlin ayrıca, bu bölgelerde gerek NATO tatbikatlarının, gerekse Rusya'nın sınır komşusu olan ülkelerin ulusal tatbikatlarının sayısının, son yıllarda, iki kattan fazla artış gösterdiğini ifade etti.
Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TSK'nın tatbikat görselinde müthiş ayrıntı! Türkiye Savaş Uçağı İle Tehdit Eden ABD’yi Köşeye Sıkıştıracak Hamle! Kavga istifa getirdi! CHP’de toptan istifa Ak partili isimden flaş açıklama