Ana Sayfa
2019-01-01 06:52:24 ( 180 izlenme )
Reklamlar

Dünyanın en seçkin liderleri açıklandı!

Dünyanın en seçkin liderleri açıklandı!

Arap dünyasının önemli bir medya ağı olan Rassdnews'teki oylamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 2018'in 'en seçkin dünya lideri' seçildi.


 - 

Rassdnews medya ağının düzenlediği oylamaya katılan 300 bin kişinin yüzde 77'si Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 2018'in 'en seçkin dünya lideri' seçti.

AA'nın aktardığı habere göre, Arap dünyasında oldukça etkin bir medya ağı olarak tanınan Rassdnews, '2018'de Dünyada En Seçkin Şahsiyetler' adıyla düzenlediği oylamanın sonuçlarını duyurdu.

Yılın en seçkin dünya lideri Erdoğan

Buna göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oylamada 'yılın en seçkin dünya lideri' seçildi.

Erdoğan'ın yüzde 77 oyla birinci olduğu listede, darbeyle görevden uzaklaştırılan eski Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi yüzde 52 ile ikinci sırada yer aldı.Oylamada, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi '2018'in en belirgin olayları' arasında birinci sırada gösterildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1000 asker daha gidiyor TÜRKİYE'YE HAİN TUZAK ABD’Lİ SÖZCÜ TÜRKİYE’Yİ KINAYINCA MUHABİR ARAYA GİRİP TEK SORUYLA BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ! BAKIN NE YAPTI.. SP'li yönetici istifa edip AK Parti'ye katıldı