Reklamlar

DÜNYANIN EN ÇİRKİN BEBEĞİ OLARAK GÖRÜLÜYORDU,ŞİMDİ BÜYÜDÜ,İŞTE SON HALİ !

DÜNYANIN EN ÇİRKİN BEBEĞİ OLARAK GÖRÜLÜYORDU,ŞİMDİ BÜYÜDÜ,İŞTE SON HALİ !

 
ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Lizzie Velasquez, Marfan sendromu (anormal bağ dokusu) ve lipodistrofi (deri altında yağ dokusunun olmaması) adlı nadir görülen hastalıklara sahip.

Nadir görülen rahatsızlıklardan birine sahip olan Lizzie Velasquez’in ‘Dünyanın en çirkin kadını‘ seçilmesinden sonra ‘Dünyanın en cesur kadınına dönüştü!ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Lizzie Velasquez, Marfan sendromu (anormal bağ dokusu) ve lipodistrofi (deri altında yağ dokusunun olmaması) adlı nadir görülen hastalıklara sahip. Günde 60 öğün bile yemek yese, 29 kilonun üstüne çıkamıyor. Küçükken göz, kulak ve ayaklarından operasyonlar geçirmek zorunda kalan ve doğduğundan beri kilo alma problemi yaşayan genç kadının ‘Dünyanın En Cesur Kadını’na dönüşme hikâyesini anlatan ‘Cesur Yürek’ adındaki belgeseli, Teksas’ta düzenlenen interaktif etkinlik, film ve müzik festivalleriyle konferansların yapıldığı South by Southwest’te (SXSW) galasını yaptı
O sıralar 17 yaşında olan Velasquez’in YouTube’da gördüğü video hayatını değiştirdi. Videoda, kendisi hakkında ‘Dünyanın En Çirkin Kadını’ başlığı kullanılıyordu. Dört milyondan fazla izlenen videonun altında yapılan yorumlar ise kin ve nefret doluydu. İçlerinden biri “Senin yakılman lazım” , “Onu sokakta görsem kör olurdum”, “Kafana bir silah daya ve kendini öldür” diyordu. Birçok kez intiharı düşündüğünü söyleyen Velasquez, bu yorumlar karşısında şok içinde kalmıştı.
Reklamlar
2018-05-28 05:52:35
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'den Türkiye'ye S-400 tehdidi!