Ana Sayfa
2019-06-11 02:10:12 ( 324 izlenme )
Reklamlar

Doğu Perinçek'ten Cübbeli Ahmet Hoca'ya bomba cevap

Doğu Perinçek'ten Cübbeli Ahmet Hoca'ya bomba cevap

Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek, kendisi hakkında “Ermeni meselesinde vatanımızı savundu. Memleketimize, milletimize bir fayda getirdiysen tamam. Biz aynı gemideyiz" açıklamalarında bulunan Cübbeli Ahmet Hoca'ya cevap verdi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, kendisini öven Cübbeli Ahmet'in (Ahmet Mahmut Ünlü) iltifatlarını karşılıksız bırakmadı.

Ahmet Mahmut Ünlü, Habertürk TV’de programda Doğu Perinçek için “Ben ona teşekkür ediyorum, dua ediyorum. Ermeni meselesinde vatanımızı savundu. Memleketimize, milletimize bir fayda getirdiysen tamam. İtikatı şusu busu. Gerçi 'Ben ateist değilim, Müslümanım' dedi. Böyle bir beyanını da geçen de gördüm. Mühim değil. Velev ki vatanımıza milletimize sahip çıkan adam imansız olsun. O Allah'la arasındaki sorun. Ama biz aynı gemideyiz. Bu geminin deliklerini tamir edip su almaması için canımıza malımızla fedakarlık edeceğiz" dedi.

“Bu bizim kendimize güvenimizi artırıyor” 

Ünlü’nün sözleri Aydınlık gazetesinde “Doğu Perinçek’e dua ediyorum” başlığıyla yayınlandı.

Doğu Perinçek de Ulusal Kanal’da katıldığı programda Ünlü’nün sözlerini değerlendirdi.

Perinçek, Ünlü’yü “vatansever” olarak tanımladı. Ünlü’nün sözlerini “olumlu” bulduğunu söyleyen Perinçek, “Bu bizim kendimize güvenimizi artırıyor” dedi.

Ünlü, Perinçek'in sözlerini sosyal medya hesabından "Sayın Doğu Perincek'ten Vatanını Seven Cübbeli Ahmet Hoca Gibi Dindarlar Hakkında Vatan Bilincini Öne Çıkaran Önemli Bir Açıklama" notuyla paylaştı.

Haber Kaynağı: Yeni Akit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oysa gerçek farklıydı Skandal karar! Milli boksörümüz masada kaybetti DEPREM KAHİNİNDEN KORKUTAN UYARI Devamını oku...