Ana Sayfa
2019-02-20 02:45:23 ( 175 izlenme )
Reklamlar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL HAYRANLARININ BEKLEDİĞİ OLDU ...

Diriliş Ertuğrul hayranlarının beklediği oldu
TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'da obaya Osman ile birlikte geri dönen Ertuğrul Bey, Moğollarla büyük bir savaşın içine girecek. İşte yeni bölümü yine heyecan dolu olacak Diriliş Ertuğrul'da merak edilenler...
 Diriliş Ertuğrul hayranlarının beklediği oldu
Diriliş Ertuğrul 136.bölüm fotoğrafları TRT 1 ekranlarında yerini alacak Diriliş Ertuğrul 136.bölüm 2.fragmanı yine nefes kesti. Her sahnesi farlı bir aksiyona sahne olan Diriliş Ertuğrul'da Moğollarla savaş başlıyor.

Diriliş Ertuğrul 136.bölümde neler olacak?
Moğolların korkunç planları nihayetinde Kayı obasını basan Alıncak, mankurtlaştırmak için Osman’ı kaçırtmıştı. İlbilge Hatun’a mektup yazan Ertuğrul Bey ondan destek isteyip Osman hakkında malumat toplamasını istemişti. Aynı zamanda kurduğu bir akıl oyunu ile Lefke kalesini almak isteyen Alıncak’a da Hülagü Han’ın ağzından sahte bir mektup yazmış, olası bir savaşı durdurmuştu. İşbirliği için Lefke kalesine gelen Alıncak’ı da gizlice dinleyen Ertuğrul bu malumatlarla Osman’ın yerini bulmuş fakat Osman, Şaman tarafından zehirlenmişti. Peki, Osman yeniden iyileşebilecek mi?


 
Moğollar sayesinde Söğüt’ün ve Oba’nın yönetimini ele geçiren Beybolat, oyununu sürdürüp, uçbeyi olmasının verdiği güçle Süleyman’ı zindana attırmıştı. Ertuğrul, Beybolat’ın bu tavrı karşısında ne yapacak? Süleyman’ı zindan kurtarıp, obasını selamete kavuşturabilecek mi?

Tüm bunların arasında şüphelendiği Zangoç’un gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Obada zirveye taşınan Sırma ve Selcan gerilimi nereye varacak? Ertuğrul Bey, obasına ve Söğüt’e musallat olan zalim Moğol komutan’ı Alıncak’ı öldürebilecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 136.bölümde Diriliş Ertuğrul’da!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yalanlar, gerçekler... DEV ŞİRKETTEN ŞOK KARAR! TÜRKİYE'DEN RESMEN ÇIKTI KÜFÜR -EDERKEN VÜCUDUMUZA BUNLAR OLUYOR.-MUTLAKA OKUMALISINIZ..!! 13 yaşındaki kızı taciz eden 55 yaşındaki sapık dayak yedi