Ana Sayfa
2018-07-17 06:43:17 ( 335 izlenme )
Reklamlar

Dikkat yurda giriş yaptı! İstanbul'a geliyor

Dikkat yurda giriş yaptı! İstanbul'a geliyor
Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre; İstanbul’da yarın gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Dikkat yurda giriş yaptı! İstanbul'a geliyor
Edirne'de gök gürültülü şiddetli sağanak yaşamı olumsuz etkiledi. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Hava sıcaklığının 25 derece ölçüldüğü kentte güneşli havada başlayan yağmur kısa sürede etkisini artırdı.

5 DAKİKADA CADDELER GÖLE DÖNDÜ

Sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu, sürücüler trafikte ilerlemekte zorluk çekti. Bazı vatandaşlar yanlarındaki şemsiyelerle bazıları ise iş yerlerinin tenteleri altına yağmurun azalmasını bekledi.

Meteoroloji yetkilileri, kuzeyden gelen hava dalgasının kısa sürede yağmura neden olduğunu, sıcaklığın 25 derece ölçüldüğü kentte sağanağın aralıklarla devam edeceğini bildirdi.

İSTANBUL’A GELİYOR

İstanbul’da da yarın sağanak ve gök gürültülü şeklinde kuvvetli yağış bekleniyor.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da yarın saat 10.00-16.00 arasında görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yerel olarak kuvvetli (10-35 kg/metrekare) olacağı öngörülüyor. 

Meteoroloji, yağış nedeniyle meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, küçük çaplı dolu ve su hortumu oluşma riskine karşı ilgililer ile vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını istedi.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KANSERİ ETKİSİ ALTINA ALIYOR PARTİ BİNASINA BASKIN Veteriner evli kadına çiftlikte dehşeti yaşattı! PKK'DA BÜYÜK KRİZ