Ana Sayfa
02 Ekim 2018 ( 3151 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert sözler

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. Almanya ziyaretindeki yaşanan protestoya değinen Erdoğan, 'Merkel ile basın toplantımızı provoke etmek isteyen bir terbiyesiz çıktı, bir ahlaksız çıktı. Fakat Alman sivil polisi bunu paketleyip dışarı attı.' ifadelerini kullandı. Yeni bütçenin iki hafta sonra Meclis'e gönderileceğini söyleyen Erdoğan, '1 Ocak'tan itibaren uygulamaya başlayacağız.' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin haftalık olağan grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın açıklamaları:

Geçtiğimiz cuma günü büyük bir deprem ve tsunami yaşayan Endonezyalı kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hala ulaşılamayan yerler olduğu ifade ediliyor. Allah'tan rahmet diliyorum.

İLK BÜTÇEYİ İKİ HAFTA SONRA MECLİS'E GÖNDERİYORUZ

414 kanun maddesinin değişmesi gerekiyor. İkinci grupta ise kanunlarda yapılması gereken güncellemeler bulunuyor. Yeni yönetim sistemine göre, hazırladığımız ilk bütçeyi de iki hafta sonra Meclis'e gönderiyoruz. Yeni bütçeyi 1 Ocak'tan itibaren uygulamaya başlayacağız.

STOKÇULARA UYARI

Açık ve net söylüyorum. Stoklara ve stokçulara fırsat vermeyeceksiniz. Tarafımızdan belirlenirse kimse kusura bakmasın.

ALMANYA'DAKİ PROTESTO

FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerinin mensuplarıyla onları destekleyen kimi Alman çevreler, ziyaretimi sabote etmek istediler. Merkel ile basın toplantımızı provoke etmek isteyen bir terbiyesiz çıktı, bir ahlaksız çıktı. Fakat Alman sivil polisi bunu paketleyip dışarı attı. Alman değil sözde Türk'tü. Kimin yamağı olduğunu da söylemeye gerek yoktu. Bu teşebbüslerin hepsi de gerek Alman, gerek bizim kararlı duruşumuz sayesinde boşa çıktı.

'ZABITAYA ŞİKAYET EDİN'

Gerçekten alışılmadık görülmedik bir şekilde ürünlerinde fiyat farklılıkları varsa hemen zabıtalara iletin. Belediye başkanlarına da sesleniyorum, zabıtalarımızı hassas olmaya teşvik edin. Stoklar varsa, stoklarınız basmak devlet olarak bizim görevimizdir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Almanya'dan Türkiye'ye teklif: Ülkenizde üretelim Irak'ta yüzleşti. Apar topar kaçtılar ...