Ana Sayfa
2018-07-10 11:28:10 ( 509 izlenme )
Reklamlar

Çipras'ın ERDOĞAN düşmanlığı! O isme ateş püskürdü

Çipras'ın ERDOĞAN düşmanlığı! O isme ateş püskürdü
Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katılan Dışişleri Eski Bakanı Milletvekili Dora Bakoyannis’e tepki gösterdi. Çipras2ın bu tutumu, Erdoğan üzerinden Türkiye düşmanlığı olarak nitelendiriliyor.

Çipras'ın ERDOĞAN düşmanlığı! O isme ateş püskürdü
Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katılan Dışişleri Eski Bakanı Milletvekili Dora Bakoyannis'e "Yunan hükümetine danışmadan katılması kabul edilmezdir" dedi.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Selanik'te açıklamalarda bulunan Yunan Başbakan, "2 Yunan subay Türkiye tarafından nedensiz ve aleyhlerinde herhangi bir suçlama yöneltilemeden 4 aydır hapiste tutuklu kaldıkları bir anda, ana muhalefet partisinin bazı yetkililerinin, Erdoğan'ın yemin törenine üstelik Yunan hükümetine danışmadan katılmaları kabul edilmezdir" açıklamasında bulundu.

yeni akit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİLYONLARCA EMEKLİ BUNU BEKLİYOR! İKİNCİ KEZ Arap yazardan altın değerinde sözler! Erdoğan’ı kime benzetti? İstanbul'a Akşener bombası! "İstanbul'u iyi yönetir" ABD son kozunu da oynadı! Türkiye vazgeçmedi