Ana Sayfa
2018-04-16 07:12:56 ( 507 izlenme )
Reklamlar

ÇİFTLİKBANK'TAN SONRA BİR BOMBA DAHA

ÇİFTLİKBANK'TAN SONRA BİR BOMBA DAHA
Patronu yurtdışına kaçan dev ŞİRKET iflasını istedi! Yatırımcılar şokta

 
Patronu yurtdışına kaçan dev inşaat şirketi iflasını istedi

 
İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan'ın kayıplara karıştığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz yıl FETÖ operasyonunda da gözaltına alınıp bırakılan Serdar İnan sessizliğini bozdu. İnan, şirketinin iflasını istediğini açıkladı.


İnşaat sektörünün en büyük firmalarından birisi olan İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan; 1965 yılından bu yana faaliyet gösteren İnanlar İnşaat'ın kapısına kilit vurulduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabında açıklama yapan İnan; FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığını hatırlatarak; hakkında henüz dava açılmadığını kaydetti.

Şirketin 600 çalışanının bulunduğunu aktaran İnan, çalışanların maaşlarını ilk kez bu ay başı ödeyemediklerini açıkladı.


 
200 milyon liralık borca karşılık Türkiye'de 300 milyon liralık varlığının olduğunu öne süren İnan, şirketin mal varlığının borçları karşılayabilecek seviyede olduğunu kaydetti.


İnan son olarak; şirketin iflasına karar verilecek alacaklılara olan borçların ödenmesini talep etti.

Medyafaresi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pişkin FETÖ'cüden devlete iftira, Feto için skandal ifadeler! Şehir karıştı: Suriyeliler ile vatandaşlar arasında tehlikeli gerginlik! İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ YARATIKLARIN TEK CEZASI İDAM OLMALI REKOR TAZMİNAT .DEFALARCA DARP EDİP ŞİDDET UYGULAMIŞ !